Poniedziałek 16 maja 2022r. 
REKLAMA

Higiena psychiczna - warsztaty dla mieszkańców

Data publikacji: 2016-08-27 10:35
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:13
Higiena psychiczna - warsztaty dla mieszkańców
 

Relaks na Błoniach rozpocznie się dziś, w sobotę (27.bm.), w godzinach od 11 do 13. Dla mieszkańców organizatorzy przygotowali zajęcia śmiechoterapii z elementami yogi śmiechu. Będzie też  wspólną nauka robienia zwierząt z balonów, dla dzieci zaś zajęcia z chustą animacyjną, malowanie buzi oraz tworzenie wspólnej mapy myśli na temat zdrowia psychicznego na dużym prześcieradle farbami.

"Zajęcia i warsztaty poprowadzą studenci psychologii oraz dzielni Wolontariusze z Fundacji dr. Clown! Będziemy też odpowiadać na wszelkie pytania dotyczące zdrowia psychicznego" zapowiadają organizatorzy "Relaksu".

"Zachęcają też do mailowego lub telefonicznego zapisania się na warsztaty, a na pozostałych czekamy o 11:00 pod Pomnikiem Czynu Polaków. Warsztaty i zabawy odbędą się na polanie tuż za pomnikiem" - informują.

Kampania RESTart – Higiena psychiczna została zainicjowana przez studentów Instytutu Psychologii US w odpowiedzi na sytuację młodych osób mających problemy z radzeniem sobie ze stresem, lękami, przeżywaniem emocji.  (b)

Fot. arch. Robert STACHNIK

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA