Czwartek 26 maja 2022r. 
REKLAMA

Hala sportowa TME już gotowa [GALERIA]

Data publikacji: 2020-12-21 12:39
Ostatnia aktualizacja: 2020-12-21 14:02
Hala sportowa TME już gotowa
Fot. Urząd Miasta Szczecin  

Zakończyła się budowa hali sportowej przy Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Szczecinie. Nowy obiekt czeka już na uczniów.

Zgodnie z założeniami obiekt będzie pełnił funkcję szkolnej sali gimnastycznej z programem uzupełniającym - dodatkowymi dwiema salami (fitness, siłownia), które mieszczą się na piętrze i parterze. Inwestycję zakończono w terminie.

Co znajduje się w hali sportowej TME

Główna sala składa się z wielofunkcyjnego boiska do koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej. W zależności od potrzeb, salę można podzielić także na trzy mniejsze boiska. Śledzenie rozgrywek ułatwia duża tablica wyników oraz system nagłaśniający.

- Obiekt jest wyposażony w trybuny, na których może zasiąść ponad 200 osób. Przy boisku zainstalowane zostały dodatkowe rozkładane trybuny. Dzięki panelom akustycznym zminimalizowano zjawisko echa i pogłosów - informuje Piotr Zieliński, rzecznik prasowy miasta Szczecin ds. inwestycji.

Hala sportowa TME

Zaplecze budynku składa się zespołu szatniowego, pomieszczeń dla instruktorów oraz personelu i obsługi, sanitariatów, a także przestrzeni magazynowych i technicznych. Budynek został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wejście do niego umieszczono na poziomie gruntu. Przemieszczanie się wewnątrz obiektu znacząco ułatwi winda przystosowana do przewożenia osób na wózkach inwalidzkich.

Instalacja fotowoltaiczna na dachu hali TME

Na dachu zamontowana została instalacja fotowoltaiczna o mocy maksymalnej 36,6 kWp, która pozwoli na wyprodukowanie średnio 32 054 kWh energii w skali roku na potrzeby obiektu. Hala wyposażona jest ponadto w monitoring i systemy bezpieczeństwa. Zagospodarowanie terenu objęło budowę parkingu dla samochodów osobowych, montaż elementów małej architektury (ławki, kosze na śmieci, stojaki rowerowe), nasadzenia zieleni.

Nadzór nad inwestycją sprawował Wydział Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Szczecin. Wykonawcą inwestycji była firma Lepiko Sp. z o.o. Koszt budowy to ponad 20 mln zł brutto.

Oprac. (k)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

ala66
2020-12-22 16:11:02
Czy zniknie stojący naprzeciw wejścia barak?
Mirek
2020-12-21 13:51:20
Papryka popieram
Papryka
2020-12-21 13:32:41
Jak się ma takie podejście jak P. Dobre to ręce opadają. To po co nowy basen na 10. Po co orliki. Trzeba popatrzeć jak nie było obostrzeń to jak były wypełnione orliki przez dzieci.
dobre
2020-12-21 13:12:29
teraz dzieciaki garną się ale do przynoszenia zwolnień z wf'u a w tme to juz na pewno sami sportowcy :) po co ta hala ?? żeby starsi grali po godzinach w piłkę

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA