Wtorek, 26 września 2023 r. 
19 szczecin
REKLAMA

Granat przy komisariacie

Data publikacji: 04 czerwca 2016 r. 16:30
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:05
Granat przy komisariacie
 

Trasę marszu KOD- u w Szczecinie zmieniono z powodu podrzucenia granatu do kosza na śmieci przy komisariacie policji przy al. Jana Pawła II. Do czasu przybycia saperów, ten odcinek ulicy był zamknięty. Nie jest znany sprawca tego incydentu.

(MON)

Fot. S.DUDEK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Granatowa rewolucja ?
2016-06-05 13:54:25
Ktoś kto ma dostęp do granatów ? Kto wrzuca granat bez wyciągnięcia "zawleczki" czyli elementu zabezpieczającego przed wybuchem ? Po co miałby to robić, przecież zabezpieczony granat i tak nie wybuchnie. No chyba, że ktoś ma w domu za dużo granatów i robiąc wiosenne porządki postanowił się jednego pozbyć wrzucając go do kosza przy komisariacie bo może przyda się policji ? Ten głupi scenariusz najwyraźniej miał wywołać wrażenie, że jakoby ktoś dybie na pochód 4-to czerwcowy recydywy komunistycznej w nowej stylizacji p.n. Komunistyczne Oddziały Destabilizacji - KOD.
....
2016-06-05 11:52:25
Czyżby ktoś chciał wysadzić szambo? Podczas przemarszu KOD-u lepiej użyć odświeżaczy powietrza. A granat był ruski czy NRD-owski?
Służby medialne
2016-06-05 11:44:27
Służby medialne tworzą fakty medialne czyli sztuczne wydarzenia aby przygotować społeczeństwo czyli publikę na antyrządowe scenariusze. Tresura jest dokładnie opracowana, tak abyśmy nabrali odruchów i reagowali jak "pies Pawłowa". Odruch z natury rzeczy jest aktem bezmyślnym. W przeciwnym razie nie byłby odruchem tylko działaniem rozważnym. Ale to nie my jesteśmy od myślenia i rozwagi. My mamy na marszu KOD głośno krzyczeć "a ty maszeruj, głośno krzycz: Niech żyje nam recydywa komuny, Wołodia Iljicz oraz Kijowski Bolek.." Prowokacja we wrocławskim autobusie (z tą bombą co ją w ostatnim momencie kierowca wyniósł z autobusu..) - czy coś wiadomo jakie były motywy sprawcy ?
Mania
2016-06-05 09:46:22
Dlaczego Misiu nie umiesz dyskutować. Wiemy, że obrażanie to Twoja domena. Na zlecenie PREZIA oplułbyś własną matkę :). Pomyśl człowieku. MYŚLENIE NIE BOLI. W demokratycznym państwie każdy może wyrażać swoje poglądy. Nie zachowuj się jak komuniści. Jedna słuszna partia nie istnieje.
Miś na Miarę
2016-06-05 01:18:29
Grube te nici jak ta gruba brzydka Kryśka, z którą nikt nie chce zatańczyć na dyskotece, nikt jej nie zauważa, wtedy podnosi wrzask, że ją napastują. Wszystkie głowy odwracają się w jej stronę na półtorej sekundy i wszystko wraca do normy. KODziarze mają w swych szeregach mnóstwo startych kapusiów, cwaniaków ex-trepów z Ludowego Wojska Polskiego, więc wiedzą trochę o prowokacjach. Marzą o tym, żeby te wstrętne "pisiory" weszły z nimi w otwarty konflikt, już nawet maja bandaże i zawiadomienia o śmierci na polu chwały i nikt nie chce się nimi zainteresować. Tak jak grubą Kryśką.
Saper,
2016-06-04 22:07:53
Czyzby mial to byc... "Prezent" dla KOD-u ??
sadfasdasd
2016-06-04 21:30:35
jawna prowokacja, podbonie jak ci wymysleni terorysci ktorzy sankcjonuja nowa ustawe antyterrorystyczna,ciekawe ze w przypadku demonstracji ciemnogrodu jak marsze i inne procecje nie bylo takich akcji, apel do szczecinskich policjantow, nie ulegajcie tej ciemnocie bo dyktatura coraz blizej, dzis to Żoliducze zapowiedzial

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA