Piątek 27 maja 2022r. 
REKLAMA

Gehenna mieszkańców i... przedszkolaków

Data publikacji: 2017-11-24 07:38
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:56
Gehenna mieszkańców i... przedszkolaków
 

Nocne burdy, fekalia w bramie, non stop niszczone zamki w ogrodzeniu, porozrzucane butelki po piwie i innych trunkach – oto smutna rzeczywistość mieszkańców kamienicy przy ul. Bolesława Krzywoustego 59. 

– XXI wiek, centrum Szczecina, a my żyjemy na śmietnisku, jak w slamsach – mówią zdesperowani ludzie.

I wskazują winnych: to klienci czynnych całodobowo pawilonów z alkoholem przy pl. Kościuszki zrobili sobie z naszej kamienicy i podwórka bar pod chmurką wraz z bezpłatną toaletą.

– Nie ma praktycznie dnia, a już na pewno w każdy weekend mamy pod oknami picie i hałasy. Za toaletę amatorom trunków służy zimą nasza brama, albo zaułek tuż za sklepem monopolowym, który jest już terenem wspólnoty. Gdy przychodzi wiosna i lato, pijacy sikają wprost na płot przedszkola – denerwuje się pani K., właścicielka jednego z mieszkań w kamienicy. 

Cały artykuł w „Kurierze Szczecińskim”, e-wydaniu i wydaniu cyfrowym z 24 listopada 2017 r.

 Katarzyna Lipska-Sokołowska

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

SromotnikBezwstydny
2017-11-24 15:09:11
Sromota i bezwstyd w V RP!!! Magistrackie pi.er.dzistołki zlikwidowali wszystkie, poniemieckie szalety (łącznie z tym, podziemnym,sprawnym, wykafelkowanym przy.ul.Krzywoustego...).Na Skwerze jednojajecznych Kaczyńskich(przy ulicy do filharmonii, w krzakach)szlet magistracki wiecznie nieczynny ...chociaż, był wyremontowany... Szalety przy Rayskiego i w pobliżu przejścia podziemnego.zniknęły. Szalet przy Placu Kilińskiego - zamieniono bna PALARNIĘ KAWY !!! (macznego-kawosze!!!) TOY-TOYe - znikły wraz z chłodami. Tymczasem ludzi starych z problemami utrzymania moczu (prostata, mięśnie Kegla itp), dlatego wielu sika tam gdzie doniesie... Robotnicy i przybysze ze wschodu, po piwku też muszą oddać gdzieś mocz... Ustawy z zakazami już przeżywaliśmy(bezmięsny poniedziałek i piatek, bezalkocholowe przedpołudnie,jeden punkt sprzedaży alkocholu na całe miasto...ręczniki i papier toaletowy na kartki...) Niestety, z tego wyszła kicha,teraz też wyjdzie kacza kicha!!! Ludzie będą jeść i muszą s.r.ać! Będą pić i muszą lać!!! Czy władcy arcykatolickiej PL tego nie pojmują?
Ż , W Tychy
2017-11-24 12:09:44
Dlaczego to alkoholicy rządzą miastem ?? Dlaczego ludzie pracujący i utrzymujący ze swoich podatków to całe barachło ( a potem leczący je na starość) muszą mu ustępować z drogi, a nie odwrotnie ??? !!!!
mieszkaniec
2017-11-24 12:07:18
taki obraz niestety dotyczy całego centrum - służby zapraszam na tyły al. Wyzwolenia pod klatkę nr 10 gdzie stała banda od rana do nocy ma miejscówkę
wer da
2017-11-24 12:05:21
Jest "Ż" jest zabawa !, Planeta W ! i inne tego typu reklamy , sklepy całonocne z gorzałą i piwem -jednym słowem biznes się kreci....... a rzygi frajerzy sprzątają. Ale nie martwcie się zwykli podatnicy już na starość pijaczkowie przyjdą się leczyć NA NASZ KOSZT !
Stop
2017-11-24 11:42:44
Każdemu można pomóc, tylko nic na siłę. Jak chcesz pijakowi dać pieniądze, to wiedz, że będą to pieniądze na alkohol i takie właśnie libacje pod przedszkolami. Potrzebne by im były przymusowe kursy, na których sami z siebie zaczęliby dostrzegać sens wspólnego dobra. Może wtedy napisaliby nawet projekt do budżetu obywatelskiego i wstawili sobie ławki ze stołami i śmietniki??
xxx
2017-11-24 08:25:23
Ten artykuł można dedykowac tym którzy chcą ucywilizowac patologie i dłużników mieszając ją z normalnymi ludźmi i umarzac zadłużenie. Tylko wysiedlenia do baraków na obrzeża, niech oni babrają się we własnym sosie. Juz teraz jest 205 mln długu i nic z tym nikt nie robi.
Wocia
2017-11-24 08:22:43
Już niedługo się skończy, PiS uchwali zmiany w ustawie o wychowaniu w trzeźwości i miasto będzie mogło zamknąć sklepy z alkoholem o ile będzie miało taką wolę... bo interes mieszkańców liczy się w tym mieście na samym końcu...
i co
2017-11-24 07:46:29
To teraz przeproście radną niezależną, którą wyzywano, gdy mówiła, że należy wysiedlać patologię. Prawda jest takie, że takie menty nadają się tylko do utylizacji społecznej, bo żadnego pożytku nie ma, a utrapienie dla normalnych ludzi.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA