wtorek, 17 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Gehenna mieszkańców i... przedszkolaków

Gehenna mieszkańców i... przedszkolaków

Gehenna mieszkańców i... przedszkolaków
Data publikacji: 2017-11-24 07:38
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:31
Wywietleń: 7324 302305

Nocne burdy, fekalia w bramie, non stop niszczone zamki w ogrodzeniu, porozrzucane butelki po piwie i innych trunkach – oto smutna rzeczywistość mieszkańców kamienicy przy ul. Bolesława Krzywoustego 59. 

– XXI wiek, centrum Szczecina, a my żyjemy na śmietnisku, jak w slamsach – mówią zdesperowani ludzie.

I wskazują winnych: to klienci czynnych całodobowo pawilonów z alkoholem przy pl. Kościuszki zrobili sobie z naszej kamienicy i podwórka bar pod chmurką wraz z bezpłatną toaletą.

– Nie ma praktycznie dnia, a już na pewno w każdy weekend mamy pod oknami picie i hałasy. Za toaletę amatorom trunków służy zimą nasza brama, albo zaułek tuż za sklepem monopolowym, który jest już terenem wspólnoty. Gdy przychodzi wiosna i lato, pijacy sikają wprost na płot przedszkola – denerwuje się pani K., właścicielka jednego z mieszkań w kamienicy. 

Cały artykuł w „Kurierze Szczecińskim”, e-wydaniu i wydaniu cyfrowym z 24 listopada 2017 r.

 Katarzyna Lipska-Sokołowska

 

Gehenna mieszkańców i... przedszkolaków Gehenna mieszkańców i... przedszkolaków Gehenna mieszkańców i... przedszkolaków Gehenna mieszkańców i... przedszkolaków

Komentarze

SromotnikBezwstydny
Sromota i bezwstyd w V RP!!! Magistrackie pi.er.dzistołki zlikwidowali wszystkie, poniemieckie szalety (łącznie z tym, podziemnym,sprawnym, wykafelkowanym przy.ul.Krzywoustego...).Na Skwerze jednojajecznych Kaczyńskich(przy ulicy do filharmonii, w krzakach)szlet magistracki wiecznie nieczynny ...chociaż, był wyremontowany... Szalety przy Rayskiego i w pobliżu przejścia podziemnego.zniknęły. Szalet przy Placu Kilińskiego - zamieniono bna PALARNIĘ KAWY !!! (macznego-kawosze!!!) TOY-TOYe - znikły wraz z chłodami. Tymczasem ludzi starych z problemami utrzymania moczu (prostata, mięśnie Kegla itp), dlatego wielu sika tam gdzie doniesie... Robotnicy i przybysze ze wschodu, po piwku też muszą oddać gdzieś mocz... Ustawy z zakazami już przeżywaliśmy(bezmięsny poniedziałek i piatek, bezalkocholowe przedpołudnie,jeden punkt sprzedaży alkocholu na całe miasto...ręczniki i papier toaletowy na kartki...) Niestety, z tego wyszła kicha,teraz też wyjdzie kacza kicha!!! Ludzie będą jeść i muszą s.r.ać! Będą pić i muszą lać!!! Czy władcy arcykatolickiej PL tego nie pojmują?
2017-11-24 15:09:11
Ż , W Tychy
Dlaczego to alkoholicy rządzą miastem ?? Dlaczego ludzie pracujący i utrzymujący ze swoich podatków to całe barachło ( a potem leczący je na starość) muszą mu ustępować z drogi, a nie odwrotnie ??? !!!!
2017-11-24 12:09:44
mieszkaniec
taki obraz niestety dotyczy całego centrum - służby zapraszam na tyły al. Wyzwolenia pod klatkę nr 10 gdzie stała banda od rana do nocy ma miejscówkę
2017-11-24 12:07:18
wer da
Jest "Ż" jest zabawa !, Planeta W ! i inne tego typu reklamy , sklepy całonocne z gorzałą i piwem -jednym słowem biznes się kreci....... a rzygi frajerzy sprzątają. Ale nie martwcie się zwykli podatnicy już na starość pijaczkowie przyjdą się leczyć NA NASZ KOSZT !
2017-11-24 12:05:21
Stop
Każdemu można pomóc, tylko nic na siłę. Jak chcesz pijakowi dać pieniądze, to wiedz, że będą to pieniądze na alkohol i takie właśnie libacje pod przedszkolami. Potrzebne by im były przymusowe kursy, na których sami z siebie zaczęliby dostrzegać sens wspólnego dobra. Może wtedy napisaliby nawet projekt do budżetu obywatelskiego i wstawili sobie ławki ze stołami i śmietniki??
2017-11-24 11:42:44
xxx
Ten artykuł można dedykowac tym którzy chcą ucywilizowac patologie i dłużników mieszając ją z normalnymi ludźmi i umarzac zadłużenie. Tylko wysiedlenia do baraków na obrzeża, niech oni babrają się we własnym sosie. Juz teraz jest 205 mln długu i nic z tym nikt nie robi.
2017-11-24 08:25:23
Wocia
Już niedługo się skończy, PiS uchwali zmiany w ustawie o wychowaniu w trzeźwości i miasto będzie mogło zamknąć sklepy z alkoholem o ile będzie miało taką wolę... bo interes mieszkańców liczy się w tym mieście na samym końcu...
2017-11-24 08:22:43
i co
To teraz przeproście radną niezależną, którą wyzywano, gdy mówiła, że należy wysiedlać patologię. Prawda jest takie, że takie menty nadają się tylko do utylizacji społecznej, bo żadnego pożytku nie ma, a utrapienie dla normalnych ludzi.
2017-11-24 07:46:29

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy