wtorek, 19 czerwca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Geblewicz: Nie znam Marcina P.

Geblewicz: Nie znam Marcina P.

Geblewicz: Nie znam Marcina P.
Data publikacji: 2017-06-29 10:28
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:19
Wywietleń: 1177 272713

- Marszałek Olgierd Geblewicz nigdy nie spotkał się z Marcinem P., nie zna go, nigdy z nim nie rozmawiał. Przed komisją śledczą Marcin P. zeznaje nieprawdę - czytamy w komunikacie prasowym Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie.

Urzędnicy marszałka przesłali do mediów komentarz w sprawie środowych zeznań Marcina P. przed komisją ds. Amber Gold. Znalazły się w nim słowa Olgierda Geblewicza: - Człowiek, który oszukał tysiące ludzi (Marcin P. - red.), w chwili obecnej poprzez polityczną komisję ds. Amber Gold oszukuje miliony Polaków.

To reakcja na zeznania Marcina P., który powiedział, że otrzymał kiedyś propozycję od marszałka województwa zachodniopomorskiego odkupienia części udziałów w Porcie Lotniczym Szczecin-Goleniów, który był w trudnej sytuacji finansowej. Nie był jednak zainteresowanym ofertą.

Z kolei w komunikacie Urzędu Marszałkowskiego czytamy, że „Województwo Zachodniopomorskie nigdy nie rozważało sprzedaży udziałów w Porcie Lotniczym Szczecin-Goleniów, wręcz przeciwnie, od wielu lat poprzez dokapitalizowania portu, systematycznie zwiększa swoje udziały”. Pojawia się też stwierdzenie, że nasze lotnisko, jako „jeden z nielicznych portów w Polsce ze względów ostrożnościowych wobec nowego przewoźnika, jakim było OLT Express, zastosował przedpłaty w opłatach lotniskowych, co było przedmiotem krytyki ze strony firmy OLT Express”.

(masz)

Fot. Robert Stachnik 

Komentarze

nie nowoczesny
i kogo kłamiesz KODZIARZU
2017-06-30 08:28:08
@greg9181
Ciekawe jest jak dochodzisz do wniosków, które przedstawiasz, a było tak: Plichta na przesłuchaniu coś chlapnął, a Geblewicz natychmiast wydał oświadczenie. Nowa władza nie robiła nic. Koniec opowieści. I co? Do tego przebiegu zdarzeń TVN dorobił jakoś wiarę nowej władzy w każde słowo kryminalistów, czy sam jesteś tak odległy od intelektu?
2017-06-29 20:20:41
daro
Mnie bardziej ciekawi czy Jarosław Kaczyński znał Marcina P. pięć lat temu.
2017-06-29 17:12:40
greg9181
Może kłamie a może nie, ale nowa władza wierzy, kiedy oczywiscie chce, w każde słowo kryminalistów, oszustów i ubeków. Ciekawe.
2017-06-29 16:32:09
A chociaż PO trzykroć zaparł się swego Mistrza ? Kur czeka, żeby zapiać.
.
2017-06-29 15:44:06
amber gold
Jaka amnezja! Proszę się przebadać! prawdopodobnie to już przesłanka do odwołania Marszałka! Zostaniecie rozliczeni!
2017-06-29 14:48:49
nuraj
Posadzić ich jak plichciaka na kilka lat do pierdla - to wszyscy w cudowny sposób ozdrowieją i odzyskają pamięć.
2017-06-29 14:25:38
POzdrowienia od Marcina P.
"Polityczna komisja ds. Amber Gold", a może "POlityczna"? Już wam się śni po nocach komisja, która pokazuje Polakom jak działało państwo POwskie? Poczekajcie jak dostaniecie rachunek za te rządy. Nie Pomoże wam ani ulica ani zagranica, a ewentualne niejasności wyjaśnicie sobie z Marcinem P. osobiście. W miejscu jego zakwaterowania, bo i wy tam traficie.
2017-06-29 14:08:53
rysiek
Ciekawe, że wszyscy nagle zaczęli wierzyć kryminaliście. Szambo.
2017-06-29 13:50:23
Maxwell
do tv - bo nierozgarnięty ten Marszałek, tylko lubi nosek przypudrować przed kamerami albo fotoreporterami
2017-06-29 13:39:48
A teraz kur trzy razy zapieje.
.
2017-06-29 13:19:48
obserwator
Ja panu Goblewiczowi nie wierzę.Mam nadzieję ,ze zostanie zmieciony na śmietnik historii przy najbliższej okazji.Jest twarzą PO a ja głosowałem na PIS.
2017-06-29 13:19:28
re: Jarun
Ma taki interes, że ratuje własną doopę i niestety może gadać co chce. Łamanie kołem uprościłoby sprawę, ale peowski gnidy sprawiły, że przestępca stoi ponad prawem.
2017-06-29 13:12:25
Obywatel
Sluszny komunikat.
2017-06-29 13:11:25
Jarun
Olgierd nie kompromituj urzędu-podaj się do dymisji !
2017-06-29 12:31:32
platfusom się robi mokro w gaciach
Geblewicz nie znam Marcina P., prezydent Gdańska Adamowicz - Marcin P. mija się z prawdą, Ewa Kopacz nigdy nie lokowałam pieniędzy w Amber Gold, Hanna G-W jestem niewinna....Winien jest "gruppenfuhrer Wolf" !
2017-06-29 12:18:47
Tomcio
Uderz w stół a nożyce się odezwą. Czy ktoś się pana Geblewicza pytał, czy zna pana Marcina P. Otóż nie... panie Geblewicz wychodzenie przed orkiestrę przeważnie nie wychodzi na dobre
2017-06-29 11:49:24
Jarun
A jaki ma w tym interes Marcin P. żeby pogrążać Geblewicza? Logicznie - żaden! To, że się nie spotkał z prezesem Amber Gold nie wyklucza, że nie zabiegał o odkupienie części udziałów. Śmierdząca sprawa.
2017-06-29 11:48:44
tv
Cała Polska go zna, ale pan marszałek nie.
2017-06-29 10:48:24
miki
Geblewicz nie zna również księcia Bogusława X i innych książąt, ale wzniesiony przez nich Zamek rozpierniczył w drobny mak.
2017-06-29 10:46:32