poniedziałek, 18 czerwca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Gdzie ma żyć Damian M.?

Gdzie ma żyć Damian M.?

Gdzie ma żyć Damian M.?
Data publikacji: 2016-02-01 07:21
Ostatnia aktualizacja: 2018-03-12 07:51
Wywietleń: 2098 112174

Polka z Myśliborza uciekła z Irlandii do Polski przed swoim mężem, Pakistańczykiem. Kobieta twierdzi, że nie chce żyć według zasad przez niego ustalonych. Czy jednak będzie musiała wrócić? O tym zdecyduje szczeciński sąd okręgowy już w marcu.

Katarzyna Malik uciekła z synem z Irlandii dziewiętnaście miesięcy temu - jak mówi, przed mężem, który ją bił i znęcał się psychicznie. Mężczyzna nie ma jednak ograniczonych praw rodzicielskich. Dlatego domaga się powrotu dziecka do domu.

Cały artykuł w poniedziałkowym "Kurierze Szczecińskim"

 (lw)

Fot.: Ryszard Pakieser

Na zdjęciu: Katarzyna Malik walczy w sądzie o możliwość pozostania z synem w kraju.

 

Komentarze

ula
brak slow
2018-03-12 07:48:59
haha
Dziecko powinno być w Irlandii z ojcem
2018-03-11 22:42:33
lulus
Jak można się tak żalić ludziom skoro się robi dzieci bez głowy. Gdzie ty kobieto rozum masz? A raczej go nie masz. W Irlandii jedno dziecko z ciapatym! Drugie dziecko w Polsce z żonatym facetem. Wstydź się trochę!!! Ile jeszcze małżeństw rozbijesz? I nie rób z siebie sierotki . W Irlandii to te ciapate mają chociaż jakieś szkoły a ten twój polaczek to ledwie co 6 klas OHP skończył i tylko remont zrobił i zaraz dziecko. Zapłaciłaś alimenty za jego dziecko drugie bo pierwsza córka na wnuczka potrzebuje.
2018-03-11 22:39:06
Małżeństwo
Kobieta nie chce żyć według zasad ustalonych przez męża? W takim razie, co skłoniło ją do ślubu, a tym bardziej wybrania takiej osoby na ojca swego potomstwa? Ponadto, czy ślub był pod przymusem i bez okresu narzeczeństwa, że tak nagle wystąpiła zmiana? W jakim obrządku odbyły się zaślubiny? Dodatkowo, przed sprowadzeniem dziecka na świat należy zawsze myśleć. Jednak nie po fakcie, a przed - taka jest właśnie definicja odpowiedzialnego macierzyństwa. Chyba wszyscy się z tym zgadzają, prawda?
2016-02-01 13:10:42
Pan Witek
Współczuję tej pani i jej dziecku. Oby jej sprawa była przestrogą dla wszystkich polskich kobiet zamierzających związać się z mężczyznami niebiałymi.
2016-02-01 12:14:05
co jest!
Co za głupie wpisy na tym forum! Nawet jak źle wybrała to dziewczyna jest u siebie, jest nasza a nie ich i ma wiedzieć, że we własnym kraju znajdzie schronienie a nie komentarze internetowych moralistów.,
2016-02-01 11:56:35
.
Co nas obchodzi życie jakiejś pojebki. Było przed kopulacją poczytać o relacjach społecznych w Pakistanie.
2016-02-01 11:48:41
?
Czego się spodziewała? Nie od dziś wiadomo że ludzie z tamtych krajów są psychiczni. Mają inne obyczaje niż u nas, ale to chyba powinna wiedzieć bo raczej nie wygląda na niedokształconą. Jednak mimo to współczuję, bo sąd może i przyzna jej prawa do dziecka,ale ojciec też nie odpuści.
2016-02-01 10:40:10
Głupia
Dorosła jest. Wybrała ciapatego. Jej problem