sobota, 23 czerwca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Gawłowski i Arłukowicz w Zarządzie Krajowym PO

Gawłowski i Arłukowicz w Zarządzie Krajowym PO

Gawłowski i Arłukowicz w Zarządzie Krajowym PO
Data publikacji: 2017-12-17 12:43
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:40
Wywietleń: 1030 305559

Wybrany został nowy Zarząd Krajowy Platformy Obywatelskiej. W jego składzie znaleźli się dwaj przedstawiciele zachodniopomorskich struktur partii: Stanisław Gawłowski i Bartosz Arłukowicz.

 Przewodniczący zachodniopomorskiej PO oraz poseł Stanisław Gawłowski został sekretarzem generalnym (od lutego 2016 r. był pełniącym te obowiązki). Natomiast jej wiceprzewodniczący i także poseł Bartosz Arłukowicz wszedł do Zarządu Krajowego. 

(mg)

Na zdjęciu: Stanisław Gawłowski

Fot. Wiesław MILLER (arch.)

Gawłowski i Arłukowicz w Zarządzie Krajowym PO

Komentarze

daren
Priorytetem jest odsunięcie PIS od władzy, a potem ich rozliczenie, osądzenie i skazanie. Tego się trzymajcie.
2017-12-18 08:56:14
dr
Dwóch doktorów haha: jeden zdymisjonowany minister zdrowia, a drugi znany z opisywanej w mediach spraw plagiatu, rzekomego.
2017-12-18 06:52:58
Do...PO-nizszego erisa
Dziwne, ze nie slyszales jeszcze (?) o PO-nad 200 Wielkich Affferach na Miliardy zlotych ... tylko z czasow Waszego PO-stkomunistycznego Rzadzenia ! Dlatego az tak bardzo Bronicie dalej starej "Kasty"- by nie PO-wychodzilo to wszystko na Jaw......
2017-12-17 23:47:44
@Ann
KOD i UBywatele ratują komunistycznych pogrobowców sługusów ruskich są to dawni funkcjonariusze SB. Z Polakami nie mają nic wspólnego oprócz tego ,że ich gnębili.Nie uratujecie dawnego rezimu. To co wyprawiają to obrzydlistwo.
2017-12-17 21:40:55
pipi do @ Ann
- powtarzam;"...Próbowaliście z KOD-em, miał szansę pohamować "kaczystów" lecz "wyszło jak wyszło", czyli "lepkie łapki". Przez te min. "lepkie łapki" PO/PSL dostało w du..ę.", a pan Kijowski zamiast "na państwowam chlebie" pobiera kasę ze "Stypendium Wolności"..... https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=5CQd3uryD7w...... Elżbieta Pawłowicz wraz z Mateuszem Kijowskim dziękują za hojność darczyńców, dzięki którym udało się już zebrać prawie 32 tysiące złotych...Poczytaj na http://www.tvp.info/35245190/30-tys-zl-stypendium-wolnosci-dla-kijowskiego-bedziemy-mogli-przezyc-swieta....Miał propozycję pracy, która nie chańbi... 22 listopada złożyłem panu Mateuszowi propozycje pracy.Ma mój tel i adres. Cisza w eterze. Może..... Kijowski tłumaczył to wtedy tak: – „Wszyscy wiedzą, że moje alimenty wynoszą 2100 zł netto miesięcznie. To jest 2919 złotych brutto według kalkulatora wynagrodzeń na stronie pracuj.pl. Tylko jeszcze koszty komornicze – 15%. Czyli nie 2100 ale 2415 złotych netto. Czyli 3371 brutto. Ale... jeszcze muszę sam się jakoś utrzymać. Chociażby - żeby coś zjeść przed pracą i jeszcze dojechać do pracy. Mieć gdzie spać, ubrać się, zapłacić za prąd, gaz, ogrzewanie... Zgodnie z prawem na moje potrzeby muszę mieć 40% wynagrodzenia. Czyli nie 2415 netto, ale 4025 netto. A zatem mamy 5681 brutto. W końcu to proste - idź kopać doły i spłacaj zadłużenie. Wszyscy wiedzą, ile wynosi moje zadłużenie
2017-12-17 18:30:37
Ann
Uwazam, że duzo wiecej dla ratowania sytuacji w Polsce robią KOD i Obywatele RP. PO i Schetyna przespali te 2 lata, ale jeszcze nie jest za późno.
2017-12-17 17:48:35
eris
Zacznijcie wreszcie działać zanim PiS rozkradnie całą Polskę. Polacy na Was licza
2017-12-17 17:27:18
Olaboga
No to po PO, pan poseł Arłukowicz jest doświadczonym deregulatorem partii, rozwalał SDRP, SLD, SDpl, Borówki no to pomoże i PO
2017-12-17 16:39:02
@@Antypatia
Dobre. Sam jesteś ruskiem a z Polską masz tyle wspólnego co pingwin z Sacharą i PO z Polską.Popieram Antypatia co nas obchodzi sprzedawczyk, że został jakimś kacykiem komunistycznym.
2017-12-17 16:06:06
Weger
Platforma powinna jak najszybciej budować szeroką koalicję z partiami opozycyjnymi. Tylko w ten sposób można odsunąć reżim PiS od władzy
2017-12-17 15:23:35
@Antypadia
Po co Rusku wchodzisz na forum dla Polaków? Masz swoje Russia Today to tam sobie komentuj.
2017-12-17 14:17:55
Antypatia
Sorry bardzo, ale po kiego wała mi wiedzieć, który z tej bandy został jej hersztem w naszym regionie? I dlaczego do cholery nie możecie przestać spamować kompletnie nieważnymi bzdurami o jedynej słusznej opcji politycznej w SZ?
2017-12-17 13:08:47