Sobota 23 października 2021r. 
REKLAMA

Gala w niedzielę, Nagroda Publiczności czeka

Data publikacji: 2019-09-23 15:07
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-29 00:12
Gala w niedzielę, Nagroda Publiczności czeka
 

To już w najbliższą niedzielę (29 września) poznamy zwycięzców tegorocznej, 45. edycji konkursu „Cały Szczecin w kwiatach", organizowanego przez naszą redakcję. Nim to jednak nastąpi nasi Czytelnicy w drodze SMS-owego głosowania wyłonią również i tym razem laureata Nagrody Publiczności. Niezależnie od werdyktu konkursowego jury każdy może wskazać - jego zdaniem - najpiękniejszy balkon, teren zielony, działkę lub ogród, wybierając go z listy tych, które zakwalifikowane zostały do finału.

Niemal do ostatniej chwili, tj. do soboty (28 bm.) do godz. 23.59 – będziemy oczekiwali na SMS-y w głosowaniu na Nagrodę Publiczności. Aby wskazać swojego faworyta, wystarczy go wysłać pod numer 7148, wpisując hasło: kurier.kwiaty.x. Oczywiście, za x wstawiając liczbę przypisaną do wybranego przez siebie kandydata. Każdemu – imiennie – został przypisany odpowiedni kod SMS, tj. liczba porządkowa od 1 do 17 (koszt: 1,23 zł z VAT).

Na naszej stronie internetowej – 24kurier.pl (AKCJE KURIERA, zakładka: Cały Szczecin w kwiatach 2019) – publikujemy listę finalistów konkursu wraz ze zdjęciami ich ogrodów, balkonów i innych form zagospodarowania terenu zielonego (indywidualne i instytucje) oraz ogródków działkowych. Przed dokonaniem wyboru zachęcamy również do lektury zamieszczonych tam prezentacji z galerami zdjęciowymi.

Na zdobywcę Nagrody Publiczności czeka zaproszenie do Uzdrowiska Połczyn Zdrój na tygodniowy pobyt dla 2 osób. Natomiast dla głosujących mamy upominki: kalendarze Całego Szczecina w kwiatach na 2020 rok oraz nawozy do roślin. ©℗

(MIR)

Fot.: Mirosław WINCONEK

Zobacz najpiękniejsze szczecińskiego balkony, ogrody i inne formy zagospodarowania terenu zielonego i zagłosuj. 

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONEAKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA:

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ