poniedziałek, 06 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Food trucki oblężone

Food trucki oblężone [GALERIA, FILM]

Food trucki oblężone
Data publikacji: 2016-06-11 18:23
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:05
Wywietleń: 1400 138763

Tłumy szczecinian i turystów ustawiają się w kolejkach do food trucków, które stoją na Łasztowni. Zjazd samochodów z pysznościami odbywa się podczas Dni Morza w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków. 

Food Trucki w sobotnie popołudnie (11 czerwca) przeżywały prawdziwe oblężenie. Przed samochodami ustawiały się długie kolejki chętnych spróbowania falafela z hummusem, pierogów tybetańskich, frytek belgijskich, burgerów (te dominowały), owoców w czekoladzie czy pizzy. Popularnością cieszyły się też bardziej swojskie smakołyki, takie jak zapiekanki podawane z oranżadą. Ciekawi smaków byli skłonni poświęcić wiele czasu, aby spróbować wybranego dania.

- Czekałam godzinę w kolejce, aby zamówić, a potem kolejne pół godziny, by odebrać pierogi z krewetkami i sosem sojowym. Było warto - mówi Joanna ze Szczecina. 

Food trucki będą stały na Łasztowni w sobotę do 23, a w niedzielę od 10 do 23.

(szymw)

Film: Anna Gniazdowska

Fot. Dariusz Gorajski

Więcej zdjęć z Dni Morza w naszej galerii

Food trucki oblężone Food trucki oblężone Food trucki oblężone Food trucki oblężone Food trucki oblężone Food trucki oblężone Food trucki oblężone Food trucki oblężone Food trucki oblężone Food trucki oblężone Food trucki oblężone Food trucki oblężone

Komentarze

Czytelnik Łukasz
Czabaku i Gargamelu, tak było ZAWSZE, tyle że wybór był mniejszy: szaszłyczek, kiełbaska, rybka. Do tego lody, gofry, frytki i wata cukrowa. Akurat tu się nic nie zmieniło. A że ludziom chce się ruszyć z domu, szczególnie jeśli pogoda zachęca, to bardzo dobrze!
2016-06-12 11:21:56
Gargamel
Godzina stania za burgerem, a potem konsumpcja w hałasie, pyle i kurzu. Dziękuję, wolę sobie w domu tradycyjnego schabowego zrobić.
2016-06-11 23:20:27
A z higiena na bakier...
Dobra, dobra... PO-dniecac sie tym, to tylko moga jeszcze Ci co nie byli na Zachodzie ! A PO 2-gie pracujac przy produkcji i sprzedazy posilkow... to wypada czy PO-winno sie miec... chocby jednorazowe rekawiczki i kucharsko-sanitarne nakrycie glowy, by wlosy i cos tam jeszcze nie......??
2016-06-11 23:11:53
Dbajmy o wlasne zdrowie...
Cudze chwalicie swego nie znacie... sami nie wiecie co posiadacie ! Ciekawym tez jest, jakie zdania na temat w/w posilkow... maja Lekarze i Dietetycy ??
2016-06-11 21:35:30
czabak
Iść na imprezę, po to, żeby stać a żarciem w kilometrowych kolejkach, jak za komuny. Żenada. Od lat Dni Morza są okazją do masowego obżarstwa i opilstwa.
2016-06-11 19:29:41

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Z dostawą do domu

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie