Poniedziałek, 04 grudnia 2023 r. 
-3 szczecin
REKLAMA

Folwark pełen gości. Zabawa w Przelewicach

Data publikacji: 01 maja 2016 r. 18:59
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:52
Folwark pełen gości. Zabawa w Przelewicach
 

Nie tylko wspaniały ogród dendrologiczny i pogoda przyciągnęły licznych gości w sobotę do Przelewic. Kolejny raz odbywały się tu bowiem Dni Folwarku – cykliczna impreza zorganizowana w odnowionych zabudowaniach folwarcznych przy słynnym ogrodzie dendrologicznym.

Przybyli na festyn oraz imprezy towarzyszące goście, już od wczesnego popołudnia mogli oglądać występy artystyczne m.in. dzieci ze szkół i przedszkoli w Przelewicach i Kłodzinie. Pokazała się także szkoła tańca z Barlinka oraz zespoły folklorystyczne „Złota jesień” i „Jutrzenka”.

Można było też skosztować smakołyków przygotowanych przez przelewickie sołectwa oraz oczywiście odwiedzić ogród dendrologiczny. Dzieci natomiast mogły skorzystać z przygotowanych specjalnie dla nich atrakcji, w tym dmuchanego zamku. Było też kilka stoisk promocyjnych zachęcających do nauki w pyrzyckich szkołach. Po południu m.in. z programem operetkowym i rozrywkowym wystąpił zespół „Trzech tenorów i kobieta”, gwiazdą wieczoru zaś była znana grupa disco polo „Bayer Full”.

Dni Folwarku odbywały się pod patronatem „Kuriera Szczecińskiego”.

Tekst i fot. (ps)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Jan
2016-05-02 08:31:32
Rozwaliła mnie ta bryczka z epoki na alufelgach :DDD

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA