czwartek, 28 stycznia 2021r.

Folwark pełen gości. Zabawa w Przelewicach

Data publikacji: 2016-05-01 18:59
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:01
Folwark pełen gości. Zabawa w Przelewicach
 

Nie tylko wspaniały ogród dendrologiczny i pogoda przyciągnęły licznych gości w sobotę do Przelewic. Kolejny raz odbywały się tu bowiem Dni Folwarku – cykliczna impreza zorganizowana w odnowionych zabudowaniach folwarcznych przy słynnym ogrodzie dendrologicznym.

Przybyli na festyn oraz imprezy towarzyszące goście, już od wczesnego popołudnia mogli oglądać występy artystyczne m.in. dzieci ze szkół i przedszkoli w Przelewicach i Kłodzinie. Pokazała się także szkoła tańca z Barlinka oraz zespoły folklorystyczne „Złota jesień” i „Jutrzenka”.

Można było też skosztować smakołyków przygotowanych przez przelewickie sołectwa oraz oczywiście odwiedzić ogród dendrologiczny. Dzieci natomiast mogły skorzystać z przygotowanych specjalnie dla nich atrakcji, w tym dmuchanego zamku. Było też kilka stoisk promocyjnych zachęcających do nauki w pyrzyckich szkołach. Po południu m.in. z programem operetkowym i rozrywkowym wystąpił zespół „Trzech tenorów i kobieta”, gwiazdą wieczoru zaś była znana grupa disco polo „Bayer Full”.

Dni Folwarku odbywały się pod patronatem „Kuriera Szczecińskiego”.

Tekst i fot. (ps)

Komentarze

Jan
2016-05-02 08:31:32
Rozwaliła mnie ta bryczka z epoki na alufelgach :DDD

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ