Niedziela, 23 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Film o „Magnolii” i regaty

Data publikacji: 22 października 2016 r. 08:15
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:18
Film o „Magnolii” i regaty
 

To już w tę sobotę o godz. 12 żeglarze uroczyście kończą tegoroczny sezon. Wprawdzie odbędą się jeszcze mistrzowskie regaty w klasach „Laser 4,7”, „Radial” i „Standard”, ale będzie to już ostatni akcent tegorocznego sezonu. Jak zwykle opuszczona zostanie bandera PZŻ i wystąpią najmłodsi żeglarze z przedszkola Żagielek oraz przy ognisku będzie można upiec kiełbaskę.


My ze swej strony chcielibyśmy zachęcić do zobaczenia filmu o jachcie „Magnolia”, który właśnie obchodzi swoje 50-lecie i będzie wyświetlany podczas zakończenia. W tym dokumencie zawarte są relacje z najciekawszych rejsów „Magnolii” w opisach członków załóg. M.in. można poznać wyjątkowo trudny rejs dookoła Półwyspu Skandynawskiego do Archangielska i Murmańska.

Sportowym akcentem zakończenia sezonu będą z kolei organizowane przez Centrum Żeglarskie Mistrzostwa Okręgu w klasach „Laser 4,7”, „Radial” i „Standard”. Zawody rozpoczną się w sobotę po uroczystości zakończeniu sezonu oraz w niedzielę o godz. 9.55. Zakończenie regat zaplanowano w sobotę na godz. 15. (Ag)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA