piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Filharmonia dla seniorów

Filharmonia dla seniorów

Filharmonia dla seniorów
Data publikacji: 2017-12-07 17:54
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:39
Wywietleń: 1266 304256

Blisko 800 seniorów ze Szczecina uczestniczyło w świątecznym spotkaniu, jakie odbyło się w czwartek w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza. Oprócz części artystycznej i koncertu "Seniorita w Filharmonii" przygotowano prezentację programów realizowanych w tym roku przez organizacje oraz instytucje działające na rzecz i z udziałem osób starszych, współfinansowane przez gminę Szczecin. Gospodarz uroczystości - prezydent miasta Piotr Krzystek dziękował wszystkim za zaangażowanie w te działania.

Takie spotkania mają się odbywać co roku.

- Dzisiejszym wydarzeniem chcemy rozpocząć jeszcze pełniejsze wykorzystywanie Filharmonii dla was - mówił do seniorów Piotr Krzystek. - Chcielibyśmy, żeby odbywały się tu koncerty z waszym udziałem każdego roku. Cały czas kontynuujemy program "Szczecin z seniorami", chcemy wychodzić do państwa z różnymi ofertami. Mam nadzieję, że będziecie je przyjmowali. Nasi seniorzy to coraz większa grupa, wielkie wyzwanie dla władz miasta, instytucji, organizacji, które mogą z wami współpracować.

Czwartkowy wieczór z seniorami był także okazją do złożenia wszystkim gościom świątecznych życzeń.

(gan)

Fot. Ryszard PAKIESER

 

 

 

Komentarze

Renia
Dziwne,my seniorzy nic o tym fakcie nie wiedzieliśmy,znaczy Że wiadomość była dla aktywistek a te mniej sprawne siedziały w domu,bo informacji nie było.
2017-12-08 08:30:44
nieemeryt
Prezydent miasta powinien podnieść emerytury wszystkich seniorów i narąbać im drewna na zimę. Węgiel do piwnicy też mógłby wrzucić.
2017-12-08 08:17:18
Szczecinski emeryt
Jeszcze wiekszym skandalem jest pelnienie funkcji przezydenta miasta przez osobe bez podstawowych zasad moralnych i kompetencji gospodarczych.To jest dopiero barbarzynstwo !!
2017-12-07 21:00:20
podatnik
Panie Prezydencie - mówienie nasi seniorzy to hipokryzja. Koncertem chce Pan kupić sobie poparcie na dalszą prezydenturę w warunkach gdy, emeryci dostali 5 zł podwyżki- gdy tymczasem dajesz pan 200 tysięcy nagrody szefowi Spalarni odpadów w Szczecinie. To wielki skandal, że taką wielką kwotę otrzymuje urzędnik z pieniędzy wszystkich podatników. To barbarzyństwo!
2017-12-07 20:03:57

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”