Poniedziałek, 20 maja 2024 r. 
REKLAMA

Festiwal Gwiazd Sportu po raz piętnasty

Data publikacji: 20 lipca 2016 r. 20:10
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:09
Festiwal Gwiazd Sportu po raz piętnasty
 

Już po raz piętnasty zawitają do tej nadmorskiej miejscowości znani polscy sportowcy, z których część odsłoni repliki sowich medali zdobytych ma olimpiadach czy też mistrzostwach świata lub Europy. W tym roku ceremonia odsłonięcia odbędzie się w sobotę o godz.20.30 w alei gwiazd koło hali sportowej. Swoje medale odsłonią: Janusz Brzozowski, Leszek Kucharski, Krzysztof Ignaczak, Przemysław Marczyński, Krzysztof Hołowczyc, Ryszard Wolny, Tadeusz Mytnik, Rafał Sonik, Artur Siódmak i Szymon Ziółkowski.

Oprócz nich w Dziwnowie obecni będą:Paweł Baraszkiewicz, Zbigniew Bródka, Mariusz Czerkawski, Piotr Gruszka, Krzysztof Hołowczyc, Damian Janikowski, Zenon Jaskuła, Zofia Klepacka, Adam Krzesiński, Tomasz Kucharski, Grzegorz Lato, Marek Łbik, Bogusław Mamiński, Grzegorz Matlak, Wojciech Matusiak, Mieczysław Nowicki, Henryk Petrich, Lech Piasecki, Monika Pyrek, Ryszard Stadniuk, Marian Sypniewski i Konrad Wasielewski

W czwartek o godz. 10 rozpocznie się impreza koło namiotu na plaży niedaleko hali sportowej. Przez wiele godzin znani sportowcy będą prowadzili  gry i konkursy dla publiczności. Będzie m.in. pokaz golfa w wykonaniu naszego znanego hokeisty, a dziś świetnego golfisty Mariusza Czerkawskiego. Będzie można zagrać w tenisa stołowego z Leszkiem Kucharskim, rzucać młotkiem z Szymonem Ziółkowskim i wiele różnych niespodzianek. Wieczorem od godz.18.45 białego rana koncerty na plaży i dyskoteka. O godz. 20 wystąpi Kabaret Rak, a potem posłuchamy przebojów w różnych rytmach i wykonaniach.

Tekst i fot.: M. KWIATKOWSKI             

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA