sobota, 25 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Euforia na statku - Nowoczesna w parlamecie

Euforia na statku - Nowoczesna w parlamecie

Euforia na statku - Nowoczesna w parlamecie
Data publikacji: 2015-10-25 21:20
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:44
Wywietleń: 1699 31228

- Poczekajmy na oficjalne wyniki. Jest jeszcze za wcześnie na komentarze i podsumowania - Piotr Misiło, jedynka na liście w szczecińskim okręgu partii Nowoczesna Ryszarda Petru tonował atmosferę euforii wywołanej ogłoszeniem wstępnych wyników wyborów do Sejmu i Senatu. Przyznał jednak, że jeśli pierwsze sondaże się potwierdzą, to wynik jego partii „jest sukcesem".

- Naprawdę fantastycznym, jak na partię powstałą zaledwie 5 miesięcy temu - podkreślał.

Sztab wyborczy „Nowoczesnej" w Szczecinie znajdował się na zabytkowym statku Bembridge z 1938 r. zacumowanym w Porcie przy bramie nr 10. 70 osób (kandydaci na parlamentarzystów, sympatycy, członkowie rodzin) okrzykiem triumfu i oklaskami przyjęli ogłoszenie wstępnych wyników. Relację oglądali na wielkim ekranie rozwieszonym w starej maszynowni zaadaptowanej na salę knferencyjną firmy będącej właścicielem jednostki i mającej na statku swoje biura.

Chwilę po godz. 21, czyli po zakończeniu ciszy wyborczej i ogłoszeniu wstępnych wyników, w maszynowni huknęły szampany. Wszyscy byli zadowoleni z osiągniętej przez „Nowoczesną" pozycji - jest czwartą partią po PiS, PO i Kukiz‘15 wchodzącą do Parlamentu. Stąd wszechobecna na statku radość. Wynik partii jest niewątpliwie sukcesem. Czy jednak całkowicie zadowala liderów? Trudno powiedzieć. Po toaście „Za „Nowoczesną" i opadnięciu pierwszych emocji, Piotr Misiło przyznał nam: „Chciałoby się więcej".©℗

(lw)

 

***

Wcześniejsza informacja

W w szczecińskim sztabie wyborczym partii Nowoczesna.pl euforia. Z wynikiem 6,6 procenta głosów ugrupowanie Ryszarda Petru ma pewne miejsca w parlamencie. Nic więc dziwnego, że tyle radości na pokładzie statku Bembridge.

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

mal
Lobby bankowe wchodzi. Źle, ale mogło być gorzej. W końcu większość to debile, kompletni debile i trochę debile. Dobrze, że chociaż była duża konkurencja w walce o głosy debili i dzięki temu nie będziemy zupełnie poddani finansowym świniom. Moje życie gdy jest dla nich mało opłacalne jest zbędne.
2015-10-26 10:36:20
Smutne naiwni moi rodacy
Na prawdę ubolewam, że dostała się do Sejmu partia, która zanim zaistniała w świadomości społecznej miała już 10% poparcia... Jak to się chłopaki robi? ;) Błąd badania to 2%, więc może się niepotrzebnie się niepokoję? Oby!
2015-10-25 20:50:00

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
3
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie