sobota, 19 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Dżus komentuje wynik partii RAZEM

Dżus komentuje wynik partii RAZEM

Dżus komentuje wynik partii RAZEM
Data publikacji: 2015-10-25 20:56
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:44
Wywietleń: 3822 31197

Zgodnie z hasłem „inna polityka jest możliwa” – inny też był wieczór wyborczy Partii RAZEM. Nie w wynajętej sali, knajpie czy na partyjnym wiecu, tylko w kameralnych warunkach mieszkania lidera wyborczej listy: Macieja Dżusa.

Panowała atmosfera typowej domowej prywatki. W gronie przyjaciół.

- Nie widzieliśmy powodu, dla którego mielibyśmy wynajmować jakikolwiek inny lokal niż mieszkanie, w którym odbywały się spotkania naszego zarządu – komentowała Dorota Sanecka, rzecznik wyborczego sztabu Partii RAZEM.

Przy szarlotce i innych słodkich  ciastach, znoszonych przez członków i sympatyki partii. Dwa dni po imieninach lidera listy. Z nadziejami na przyszłość. I dwoma czarnymi kotami (Freddiem i Giełdoszu, adoptowanymi z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami) na szczęście.

- Nastroje, jak widać świetne – mówił lider listy Partii RAZEM. – Po wyczerpującej, bardzo pozytywnej kampanii. Bez billboardów, za to z mnóstwem bezpośrednich rozmów i spotkaniami z wyborcami. Jak było to absorbujące, niech świadczy fakt, że schudłem 12 kg!

Ekran z informacyjnymi wiadomościami na ścianie. Podobnie jak tablica z prognozowanymi wynikami RAZEM. W myśl zasady: „każdy wynik jesyt dobry”. Ostrożnie optymistyczne nadzieje nawet na 13-procentowe poparcie.

X x x

Bez znanych, często skomprowitowanych twarzy – tak założyli partię, zebrali podpisy i zarejestrowali listy wyborcze w całym kraju. Także w Szczecinie i w Zachodniopomorskiem. Gdzie drużyna kandydatów do Sejmu Partii RAZEM liczyła 15 osób. Ich hasło przekonywało: „inna polityka jest możliwa”. I trafiało do tych, którzy nie porzucili nadziei o polskiej lewicy, za którą nie trzeba się będzie wstydzić.

Partia RAZEM – lista wyborcza nr 3. Na jej czele w Zachodniopomorskiem: Maciej Dżus. Na dalszych miejscach: nauczyciel akademicki, kulturoznawca, dekoratorka, elektromechanik, nauczyciel, ekonomista, tłumacz, urzędnik, prawnicy, ale najwięcej – bo aż 4 – studentów. W tym nawet lokomotywa wyborczej listy. Czy to mogło się sprawdzić? Nie tym razem - odpowiedź poznaliśmy tuż po godz. 21.

Maciej Dżus komentuje wynik Partii RAZEM:

Wynik 3,9 procent dla naszej partii jest super! Biorąc pod uwagę, że dopiero co, bo w maju tego roku, wystartowaliśmy. Teraz, ledwie po kilku miesiącach, mamy większe poparcie i zaufanie wyborców niż SLD oraz partia KORWiN. Co będzie za rok czy dwa? Bardzo się cieszymy. Teraz przed nami praca u podstaw. Będziemy się przygotowywali do następnych. Chcemy, by ludzie poznali nasz program. Chcemy ich przekonać do siebie.

Nastroje nie mniej optymistyczne, niż przed ogłoszeniem wyników. Nadzieja na przyszłość. ©℗

Arleta NALEWAJKO

Dżus komentuje wynik partii RAZEM Dżus komentuje wynik partii RAZEM Dżus komentuje wynik partii RAZEM Dżus komentuje wynik partii RAZEM Dżus komentuje wynik partii RAZEM Dżus komentuje wynik partii RAZEM Dżus komentuje wynik partii RAZEM Dżus komentuje wynik partii RAZEM Dżus komentuje wynik partii RAZEM Dżus komentuje wynik partii RAZEM Dżus komentuje wynik partii RAZEM Dżus komentuje wynik partii RAZEM Dżus komentuje wynik partii RAZEM Dżus komentuje wynik partii RAZEM Dżus komentuje wynik partii RAZEM

Komentarze

schakal
Wzorce z z zachodu chyba właśnie ze wschodu. Partia bolszewicka która Polskę ma za nic. Rządy lewaków pod przykrywką demokracji w kt9rej możesz wszystko a właściwie nic nie możesz. Rządy w których mniejszości dyktują jak ma żyć większość. Churchil powiedział "oddaliśmy czechosłowację a wojna i tak będzie" mam wrażenie że oddajemy starą europę kawałek po kawałku choćby arabom w imię wyższych wartości a oni pokażą nam co to miłosierdzie w ich wydaniu.
2016-02-29 08:50:48
@Lewak
Nie fikaj komuszku. Ameryki nie odkrywacie. Jeszcze wielu żyje, którzy pamiętają wasze "osiągnięcia". Orwell i inni autorzy nawet parę książek o tym napisali. Macie pracę? To dobrze, to znaczy, że kilku przedsiębiorców jeszcze przetrwało, no chyba, że jesteście "specjalistami" w budżetówce.
2015-10-27 16:05:36
Lewak
Brechtam z Waszych prawackich gówno-wyobrażeń o Razem. Do pracy?! Frajerze, 3/4 listy Razem w Szczecinie, to jak na warunki polskie dobrze opłacani specjaliści. Ale tak, wiem, kucera lubi pluć jadem. W końcu to inni są winni, że dajecie dupy na każdym kroku. Całuję!
2015-10-27 15:04:13
Czytelnik Łukasz
A ja gratuluję partii Razem. Jak na pół roku istnienia i ignorowanie w mediach wynik nader dobry. To jedyna rzecz, która mnie cieszy w tych wyborach. No i jeżeli dla niektórych cwaniactwo i przestępstwa to "wysiłek" to ja im współczuję.
2015-10-26 09:27:02
Wenus
Lepszy szczery i seksowny lewak niż ponury kaczorzysta, albo denny naziol.
2015-10-26 08:33:44
zdziwiony
kawiorowa lewica popierana przez GW
2015-10-26 08:08:55
Wymarzona domówka
Wódka krupnik, popitka FreewayCola i na zagrychę TopChips... Mogliście sobie darować publikację zdjęć z tą bogatą zastawą na stole.
2015-10-26 07:18:32
Prawda
Partia razem ma program wzorowany na sprawdzonych i korzystnych dla społeczeństwa rozwiązaniach od dzięsiątków lat funkcjonujących w Krajach Europy zachodniej i północnej. To na warunki zachodnie typowa, centrowa partia socjaldemokratyczna. Polska jak widać po tych wyborach woli czerpać wzorce ze wschodu a nie zachodu Europy.
2015-10-25 23:41:43
Krzysiek
Brawo dla Partii Razem. Wreszcie pojawiła się nowa lepsza twarz lewicy bez postkomuny. Życzę zdrowia moim przedmówcom (oczywiście głównie psychicznego) :)
2015-10-25 22:19:53
wyborca wyborców
To się kiedyś musiało stać hasło PRECZ Z KOMUNĄ stało się faktem, od czasu do czasu pojawiają się jeszcze młodzi i naiwni zwolennicy idei W.I. Lenina, ale na szczęście to przypadki bez znaczenia jak pokazały wybory
2015-10-25 21:59:44
Nnie ma miejsca dla komuny
Mam nadzieję, że dziś skutecznie zdekomunizowaliśmy parlament, więc i młodym komuszkom większej przyszłości nie wróżę. Do pracy cwaniaczki, a nie rwać się do dzielenia cudzym wysiłkiem!
2015-10-25 20:40:36
ateista
partia razem to bolszewicy, z jednej strony cieszę się że dzięki nim nie ma w sejmie postkomuny w postaci SLD ale w porównaniu z partią razem SLD jawi się jako partia ludzi myślących. Partia razem to czerwoni ekstremiści jeśli tacy doszliby do władzy to gospodarka leży i kwiczy, islamiści zjeżdżają się tak jak do krajów Europy zachodniej, gender, małżeństwa homoseksualistów, aborcja dla puszczalskich na życzenie z pieniędzy podatników, zapomogi dla meneli i podatek progresywny dla ciężko pracujących (poznałem co to jest na własnej skórze w UK gdzie różnica zarobku 400 funtów skutkowała podniesieniem podatku o 300% [słownie trzysta procent]) innymi słowy gdy zarabiałem 1000 funtów netto płaciłem około 100 podatku, gdy zarabiałem 1400 z groszami płaciłem 300 funtów.
2015-10-25 20:34:25

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie