Wtorek 16 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Ekstremalny bieg w Szczecinie

Data publikacji: 2019-03-24 21:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:36
Ekstremalny bieg w Szczecinie
 

W sierpniu do Szczecina zawita jeden z najpopularniejszych ekstremalnych biegów z przeszkodami Runmageddon. Wydarzenie, które rok temu odbyło się w 20 miejscach, to największy długodystansowy bieg z przeszkodami w kraju.

– Nasi przyjaciele Runmageddończycy z Pomorza Zachodniego dopytywali się, kiedy zorganizujemy event w ich pięknym mieście – mówi Wojciech Dezydery Dardas, przedstawiciel Runmageddonu. – W końcu się udało! Runmageddon dotrze już w sierpniu do miasta pachnącego czekoladą! Mimo że do imprezy zostało jeszcze pięć miesięcy, przygotowania ruszyły już pełną parą, a wszystko po to, by zapewnić naszym uczestnikom ekstremalne i niezapomniane wspomnienia.

Już teraz można się zapisać na bieg, który odbędzie się 3-4 sierpnia. Wysokość wpisowego waha się w zależności od wybranego wariantu. Dostępnych jest pięć opcji różniących się poziomem trudności. Od jednokilometrowego biegu z 10 przeszkodami dla dzieci, po 12-kilometrowy z 50 przeszkodami. W tym roku w Szczecinie organizatorzy nie zapowiadają za to możliwości biegu na najdłuższym dystansie – 21 kilometrów.

W ubiegłym roku we wszystkich miejscach, gdzie odbył się Runmageddon, pobiegło prawie 80 tys. uczestników. Jak podkreślają organizatorzy, ekstremalna formuła biegu stwarza możliwość sprawdzenia się i pokonania własnych słabości.

(isz)

Fot. RMG

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA