Piątek, 01 grudnia 2023 r. 
-5 szczecin
REKLAMA

Dziurawe przejazdy

Data publikacji: 27 lutego 2016 r. 12:04
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:45
Dziurawe przejazdy
Dziury na przejeździe kolejowym utrapieniem kierowców Fot. Czytelnik  

Kierowcy klną na dziury na przejeździe kolejowym na trasie Rajkowo - Ostoja. Starostwo Powiatowe prosi o pilny remont i to nie tylko tego skrzyżowania torów z drogą. A Zakład Linii Kolejowych w Szczecinie… milczy.

- Często jeżdżę pomiędzy Rajkowem a Ostoją i widzę wpadające w te dziury na przejeździe samochody - napisał do nas pan Jacek, dołączając zdjęcia. - Może ktoś by je załatał? Interweniowałem w Starostwie Powiatowym w Policach, bo to droga powiatowa.

Nasz Czytelnik nie był pierwszym kierowcą, który w tej sprawie interweniował u zarządcy drogi. Urzędnicy Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg jej stan w tym miejscu znają, tyle że załatanie dziur przed torami należy do PKP PLK SA.

Starostwo zawiadomiło Zakład Linii Kolejowych w Szczecinie, że podczas objazdu dróg powiatowych stwierdzono „w obrębie przejazdu kolejowego na odcinku Ostoja - Rajkowo występują duże ubytki w jezdni, zagrażające bezpieczeństwu ruchu drogowego". Ponadto zarządca kolejowej infrastruktury został poinformowany, że nie jest to jedyne miejsce, które wymaga naprawy. Duże zapadnięcie krawędzi jezdni urzędnicy starostwa stwierdzili na dojeździe do przejazdu na drodze powiatowej Dołuje - Przecław od strony Stobna w kierunku Będargowa.

Pismo, w którym starostwo prosi o pilny remont ubytków w obrębach przejazdów kolejowych, do ZLK dotarło 10 lutego. Odpowiedzi nie ma. (mag)

 

Na zdjęciu: Dziury na przejeździe kolejowym utrapieniem kierowców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

selfmademan
2016-02-28 11:17:35
"na trasie Rajkowo - Ostoja" - chyba na wiejskiej drodze !!!
tylko pytam...
2016-02-27 13:12:08
A kiedy przejazd i ul.Wiosenna? Podobno rozpoczęto i zakończono w 2015roku... Tylko KTO to widział? tylko pytam...
dziura
2016-02-27 12:48:21
Na styku Handlowej i Łubinowej przy torach, duża dziura w jezdni.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA