Niedziela 05 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Dzień działkowca w Podjuchach

Data publikacji: 2017-09-02 20:13
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:48
Dzień działkowca w Podjuchach
Fot. Dariusz Gorajski  

W rodzinnym Ogrodzie Działkowym "Bukowina" trwała w sobotę (2 września) biesiada, na której działkowcy świętowali cały rok ciężkiej pracy. Dzień działkowca był również okazją do spotkania się ze swoimi działkowymi sąsiadami oraz do wspólnej radości.

 - W tym roku mamy okazję do podwójnego świętowania - tłumaczył prezes ROD "Bukowina", Rafał Kuks. - Nie tylko podsumowujemy rok ciężkiej pracy na naszych ogródkach, ale także w tym roku przypada 120. rocznica idei ROD w Polsce. Jest to okazja do spotkania działkowców i ich rodzin oraz do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Podczas dnia działkowca wyróżniono również osoby, które społecznie angażowały się w prace ROD.

- Raz do roku jest walne zebranie, które trzeba przygotować. Trzeba też dbać o wspólny teren, np. kosić trawę czy wykonywać inne tego typu prace, to wszystko robi się społecznie i za to postanowiliśmy ich wyróżnić - dodaje Rafał Kuks.

Wspólne świętowanie działkowcy rozpoczęli o g. 14. Czekało na nich wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Głównym punktem programu była wspólna działkowa biesiada, podczas której działkowcy świętowali kolejny dobry rok.

AK

Fot. Dariusz Gorajski

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA