Sobota 02 lipca 2022r. 
REKLAMA

Dzień Chemika w Trzebieży [GALERIA]

Data publikacji: 2019-05-25 14:12
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:40
Dzień Chemika w Trzebieży
 

Trwa zabawa w Trzebieży, zorganizowana z okazji Dnia Chemika. Potrwa do późnego wieczora. Rozpoczęły je konkurencje sportowe: rozgrywki piłki siatkowej, biegi, tenis stołowy... Teraz bawią się całe rodziny. Dzieci pobierają lekcje siatkówki od mistrzyń z Chemika Police, uczestniczą w różnych konkursach i zabawach. Można jeszcze dołączyć. Wieczorem koncerty - wystąpią VHS, Jamal, Kasia Kowalska. Imprezę zakończy pokaz ognia.

- Świetni wykonawcy, świetna publiczność, świetne miejsce, to musi się udać - mówi Wojciech Wardacki, prezes zarządu Grupy Azoty Police. - W ubiegłym roku wykonawcy rozgrzali publiczność. W tym roku zaproszeni wykonawcy są także spełnieniem oczekiwań zgłaszanych przez naszych pracowników.

Tegoroczna impreza odbywa się pod hasłem "Chemia pomiędzy nami". Na miejsce zabawy z Polic dowozi bezpłatny autobus (trasa linii samorządowej).

Zobacz program imprezy.

Tekst i fot. (sag)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

124
2019-05-26 22:40:54
@rok dusznsci-wolisz to niz bezrobocie a wieksze pretensje miej do smierdzili tytoniowych ktorzy codziennie biernie truja siebie i innch- na przystankach komunikacji miejskiej mandat do 500zl za palenie na calej dlugosci ,sluzby nie reaguja ale otworz piwo ktore nikomu nie szkodzi to nagle sie pojawia patrol, smierdziele tytoniowe to glowny problem zatrucia powietrza, nie wiem czemu oni nie moga tego od razu żreć zamiast palic i truc innych w tym swoje dzieci, bedzie taniej i szybciej, szkoda ze rak pluc nie ubija ich po paru miesiacach, musza czekac 30-40 lat a to kosztuje finansowo i zdrowotnie biernych, dlaczego palacze smierdzile w kazdej pracy moga sobie co 30 min palic,to jest nalog jak akoholizm ,a kazdy kto pali i pracuje 8h powinien pracowac 10-12 , czy za co 20 min wdychanie powietrza sa nadgodziny platne dla niepalacych? papierosy to bron masowego razenia zabija wiecej osob niz wojna ,ale debile politycy na to sie godza apel do smierdzieli jak bedziecie robic pod siebie z grubm rakiem postulujcie o eutanazje no chyba ze chcecie zeby wasi bracia w wierze was trzymali przy zyciubo pambuk jeden z 2,5 tys na swiecie wymysony tak chcial buhhahahhahaha
Rok duszności.
2019-05-25 19:44:20
Napiszcie jakie substancje codziennie trafiają do płuc ludzi mieszkających w rejonie zakładów chemicznych.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA