Niedziela, 26 maja 2024 r. 
REKLAMA

Trzebież w słońcu w Dniu Chemika

Data publikacji: 27 maja 2017 r. 17:25
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:36
Trzebież w słońcu w Dniu Chemika
Fot. Agnieszka Spirydowicz  

Pogoda dopisuje, więc i zabawa z okazji Dnia Chemika w Trzebieży trwa w najlepsze. Jedni się chłodzą w wodzie, inni odpoczywają bardziej aktywnie. Każdy może spróbować zabawy na deskach SUP (deska, na której można płynąć na stojąco, odpychając się wiosłem). Innych pewnie bardziej przyciągną symulatory różnych aut i motocykli. Miłośnicy tańca mogli też wziąć udział w warsztatach tanecznych z Pauliną Woźniak. Atrakcje są dostępne bezpłatnie do późnego wieczora.

- Świetna zabawa, dzieci się nie nudzą, lubimy właśnie tak aktywnie spędzać czas - mówi Monika Cześniewicz, która przyjechała do Trzebieży z Polic wraz 9-letnim synem i jego 8-letnim kolegą. - Jest dużo atrakcji, można popływać na desce lub wziąć udział w innych konkurencjach. Warto tu dziś być. My zaraz pojedziemy na chwilę do domu i wrócimy jeszcze na koncerty.

Bo na popołudnie i wieczór zaplanowano kolejne atrakcje i koncerty. Wystąpi m.in. KOMBII.

Odbyło się już wręczenie nagród w turnieju piłkarskim "O Puchar Grupy Azoty". Wręczyli go prezes polickiego zakładu Wojciech Wardacki i wiceprezes Tomasz Panas.

Są konkursy dla uczestników festynu. Pani Beata Sapieja z Polic wygrała na przykład lot widokowy nad Szczecinem.

- Mam szczęście - przyznawała. - Kiedyś na Dniach Chemika wygrałam czajnik elektryczny, kuchenkę mikrofalową, malakser. Każdy może wygrać. Trzeba tylko przyjść na festyn i wziąć udział w konkursie.

Tekst i fot. (sag)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

z Polic
2017-05-29 09:30:21
Świetna impreza! Szkoda tylko, że tak daleko trzeba było jechać.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA