Piątek, 19 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

„Dziecko się dusi!”. Reakcja policjantów była błyskawiczna

Data publikacji: 10 czerwca 2019 r. 12:51
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:42
„Dziecko się dusi!”. Reakcja policjantów była błyskawiczna
 

Dwutygodniowe niemowlę nie mogło złapać oddechu. Było sine i traciło przytomność. Na szczęście w porę przyszła pomoc. Szybka reakcja policjantów prawdopodobnie uratowała życie maluszkowi.

Do dramatycznego zdarzenia doszło w niedzielny wieczór (9 czerwca) w Białogardzie. Do komendy policji przybiegł mężczyzna prosząc o pomoc dla duszącego się dziecka. Policjanci nie zwlekali ani chwili i pobiegli we wskazane miejsce. Kiedy dotarli do matki, która stała na chodniku z dwutygodniowym niemowlęciem na rękach, sytuacja była już bardzo poważna. Niemowlę nie mogło złapać oddechu, było sine i nie płakało. Natychmiast zdecydowano o przewiezieniu maluszka do szpitala. Cały czas dziecku udzielana była pierwsza pomoc przez policjantów – sierż. szt. Tomasza Bojarskiego oraz st. sierż. Sebastiana Szulca. Dzięki nim dziecko zaczęło oddychać.

– Gdy policjanci dotarli do izby przyjęć, dziecku udzielona została fachowa pomoc medyczna. Życiu małego pacjenta nie zagraża już niebezpieczeństwo – informuje policja.

(reg)

Fot. Artur Bakaj

Na zdjęciu: dziecko zostało przewiezione przez policjantów do białogardzkiego szpitala.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Made my day
2019-06-10 16:28:44
Lubie wiadomosci z dobrym zakonczeniem:)

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA