środa, 21 sierpnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Dzieci zniszczyły płyty nagrobkowe

Dzieci zniszczyły płyty nagrobkowe

Dzieci zniszczyły płyty nagrobkowe
Data publikacji: 2017-04-10 11:09
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:33
Wywietleń: 1201 237163

Policjanci z Komisariatu Policji Szczecin Nad Odrą ustalili, kto zniszczył płyty nagrobkowe przy ul. Ostrowskiej w Szczecinie. Okazało się, że aktu wandalizmu dopuściły się dzieci. 11-latkowie i 12-latka przyznali się do tej dewastacji. 

Kryminalni od pewnego czasu pracowali nad tą sprawą. Według zawiadamiających, uszkodzeniu uległo 130 płyt, które zostały poprzewracane, połamane oraz powyrywane z fundamentami. Policjanci ustalili, że tego zniszczenia doknoało dwóch 11-latków oraz 12-letnia dziewczynka. 

– Dzieci zostały rozpytane na tę okoliczność w obecności opiekunów prawnych. Cała trójka przyznała się do tej dewastacji, opisując przebieg zdarzeń – informuje asp. szt. Anna Gembala

Szczecińscy policjanci nadmieniają, że pomocni w tej sprawie okazali się mieszkańcy miasta, którzy bezpośrednio informowali mundurowych o osobach mogących mieć związek z tą dewastacją. Materiały z powadzonego postępowania zostaną przesłane do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Szczecinie.

(p)

Fot. ZUK

Dzieci zniszczyły płyty nagrobkowe Dzieci zniszczyły płyty nagrobkowe Dzieci zniszczyły płyty nagrobkowe Dzieci zniszczyły płyty nagrobkowe

Komentarze

Nie daleko pada jablko od jabloni...
A Kim sa... i czym zajmuja sie... Rodzice i rodzenstwo tych nastolatkow, ze zdecydowali sie - az na taki Cel ??
2017-04-10 21:58:25
Ww
Nadzwyczaj silne te dzieciaczki. Sporo się musiały namęczyć. Widać,że to solidna robota.
2017-04-10 18:04:14
ciekawe
Podejrzanie silne musiały być te dzieci skoro potrafiły zdewastowac nagrobki których podesty były obsadzone w ziemi i zabetonowane a płyty do podestow zostały zamocowane poprzez kotwe stalową i specjalny klej do kamieni granitów marmurów itp itd czyżby policja chciała szybko uciąć sprawę ???
2017-04-10 16:47:03
jakość roboty
Czyn wysoce naganny ale ujawnił jakość wykonanych robót!!! Jeżeli pozostałe nagrobki zostały podobnie odtworzone to nie polecam spaceru w ich pobliżu, gdyż może dojść do nieszczęścia!
2017-04-10 13:17:33
karaa
To nie dzieci, tylko jakieś bezbożne, lewackie lujki z nadodrzańskich patologii. Normalne dzieci w tym wieku to odrabiają lekcje lub bawią się na boisku. Przynajmniej wiadomo, do kogo przesłać fakturę za naprawdę po wybrykach tej dziczy. Jeśli nie mają tyle pieniędzy, to zlicytować mieszkanie, o ile nie jest komunalne.
2017-04-10 12:37:47
Michał
No to problemu raczej nie widzę... Są opiekunowie odpowiedzialni za wychowanie swoich latorośli... To i jest kogo obciążyć naprawą.
2017-04-10 12:29:07
Imer
System tzw.Bezstresowego wychowania zjada własne dzieci.Dzieci mogą wszystko i to są efekty.
2017-04-10 11:15:59