Piątek, 14 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Działania przed andrzejkami

Data publikacji: 26 listopada 2017 r. 18:46
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:56
Działania przed andrzejkami
 

Imieniny Andrzeja obchodzić będziemy dopiero w czwartek, jednakże wiele osób świętuje hucznie już w weekend je poprzedzający. Zdarza się również, że pod wpływem alkoholu dopuszczają się różnego rodzaju przestępstw i wykroczeń.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie w weekend poprzedzający andrzejki, przeprowadzili działania prewencyjno-kontrolne w rejonie lokali rozrywkowych znajdujących się w centrum Szczecina. Działania te miały na celu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom miasta, jak i przeciwdziałanie przestępstwom i wykroczeniom.

- Funkcjonariusze objęli nadzorem także uczestników ruchu drogowego. Zarówno tych zmotoryzowanych, jak i pieszych - informuje st. asp. Michał Sroka. - W trakcie działań policjanci zatrzymali m.in. mężczyznę posiadającego przy sobie narkotyki. Ujawnili też wykroczenia przeciwko porządkowi publicznemu, jak i w ruchu drogowym, które w większości przypadków zakończyły się mandatem.

Szczecińscy policjanci planują przeprowadzenie kolejnych tego typu działań, mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa na terenie miasta.

(p)

Fot. policja

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

JAJA
2017-11-27 08:21:45
Jak za komuny działania Andrzejki, Dzień Kobiet, Barbórka. Panowie policjanci obudźcie się teraz imprezy nie robi się tylko dlatego, że są jakieś imieniny.
abc
2017-11-26 20:25:25
Kiedy w końcu policja czy straż miejska zacznie karać mandatami osoby które łamią zakaz palenia papierochów na przystankach komunikacji miejskiej, mandat do 500 zł, dziennie zarobili by kilkadziesiąd tysięcy ,ale ich to nie obchodzi ,tak samo jak palaczy nie obchodzi zdrowie swoje i osob biernie to wdychających ,ciekawe jesli by ktos dzwonil co pare minut na numer alarmowy ze ktos pali papierosa na przystanku czy by przyjechali, w koncu to jest łamanie prawa, oczywiscie jak ktos pije piwo lub trzyma butelke patrol podjezdza migiem.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA