Sobota, 18 maja 2024 r. 
REKLAMA

Dozór za rozbój i kradzież

Data publikacji: 13 marca 2016 r. 11:25
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:47
Dozór za rozbój i kradzież
 

Policjanci z Łobza zatrzymali 33-letniego mężczyznę, któremu przedstawiono zarzut kradzieży rozbójniczej. Za czyn ten grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawca został objęty policyjnym dozorem.

Mężczyzna wszedł do jednej z drogerii w Łobzie i zabrał z półki perfumy różnych marek - ich wartość oszacowano na ponad 500 zł. Kiedy jedna z ekspedientek chciała go zatrzymać, użył wobec niej przemocy oraz groził jej, po czym zbiegł.

Łobescy policjanci po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Szybko ustalono tożsamość 33-latka. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W trakcie wykonywanych czynności policjanci dotarli do informacji,z których wynika, że mężczyzna w niedługim odstępie czasu od kradzieży rozbójniczej usiłował także ukraść artykuły spożywcze na kwotę prawie 500 zł w jednym z marketów na terenie Łobza. Przeszkodził mu w tym pracownik sklepu, który odebrał mu reklamówkę ze skradzionym mieniem.

Łobeski sąd zastosował wobec 33-latka policyjny dozór, zobowiązując go do stawiennictwa w jednostce policji. Mężczyzna znany był łobeskim funkcjonariuszom z wcześniejszych konfliktów z prawem.

Fot. R.PAKIESER (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Poczekajmy aż kogoś
2016-03-13 16:28:24
zamorduje; wtedy może go wsadzą; w solidaruszym porządku, surowo karze się tylko za fałszowanie pieniędzy - 25 lat...

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA