Wtorek, 26 września 2023 r. 
18 szczecin
REKLAMA

Dozór dla 18-latki za posiadanie narkotyków

Data publikacji: 13 października 2016 r. 23:28
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:17
Dozór dla 18-latki za posiadanie narkotyków
Fot. policja  

Kryminalni z Niebuszewa zatrzymali młodą kobietę, która w wynajmowanym mieszkaniu posiadała plantację marihuany. Policjanci ujawnili kilka drzewek konopi oraz prawie 40 gramów przygotowanej już do sprzedaży marihuany. 18-latka usłyszała zarzuty. Za to przestępstwo może jej grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

- Policjanci z Komisariatu Policji Szczecin-Niebuszewo uzyskali informację, że w jednym z mieszkań w dzielnicy Grabowo może znajdować się „domowa” plantacja. Ustalili adres i po wejściu do środka stwierdzili, że obok pokoju znajduje się kolejne pomieszczenie zamykane na klucz - podała asp. szt. Anna Gembala. - W schowku, który otworzyli funkcjonariusze, była plantacja marihuany. Rosło tam kilka krzewów. Pomieszczenie to posiadało specjalnie przygotowane urządzenia wentylacyjne. Całość była oświetlana specjalistycznymi lampami. 

W tej sprawie została zatrzymana 18-latka, która przyznała się, że jest to jej plantacja. Mundurowi odnaleźli także prawie 40 gramów gotowej do sprzedaży marihuany. Kobieta usłyszała już zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo może jej grozić do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator po zapoznaniu się z materiałami sprawy zastosował wobec niej policyjny dozór.

(p)

Fot. policja

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

szpieg Szoguna
2016-10-15 21:19:40
A czy państwo Walz również będą pociągnięci do odpowiedzialności?? Oni także chcieli dorobić się od razu szybko i dużo!!!!Polska sprawiedliwość!!!!!
filip z konopi
2016-10-14 10:24:38
Dziewczyna dostała dozór i ma naprowadzic na wspólników a moze juz naprowadziła?
Patola
2016-10-14 07:42:52
Niestety, ale przestępczość nie zna płci, ani wieku. Młode osoby, zwłaszcza z patologicznych rodzin, nie chcę uczciwie pracować, ale chcą od razu się dorobić - szybko i dużo. Skutki są takie, a nie inne. Dobrze, że ją złapali, chociaż szkoda, że i tak już z niej w życiu nic nie będzie.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA