sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Dopchali auto do stacji paliw. Kierowca był pijany

Dopchali auto do stacji paliw. Kierowca był pijany

Dopchali auto do stacji paliw. Kierowca był pijany
Data publikacji: 2018-01-23 14:21
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-20 14:42
Wywietleń: 2659 310744

Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę osobówki i jadącego z nim pasażera. Kiedy w baku zabrakło paliwa, mężczyźni dopchali auto do stacji benzynową. 29-letni ukraiński kierowca ma teraz poważne kłopoty.

Były godziny nocne, kiedy dyżurny jednostki w Wałczu otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że po ulicach Mirosławca najprawdopodobniej jeździ pijany kierowca. Na miejsce od razu wysłano policyjny patrol. Funkcjonariuszom zobaczyli, że młody mężczyzna pcha samochód na stację paliw, a drugi siedzi za kierownicą. „Podróżnikami” okazali się dwaj nietrzeźwi obywatele Ukrainy.

– Mężczyźni w rozmowie z policjantami zaprzeczali, że prowadzili samochód, dlatego też zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu 29 i 28- latek zostali przesłuchani. W trakcie wykonywania czynności procesowych starszy z nich przyznał się do prowadzenia pojazdu – informuje mł. asp. Beata Budzyń z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu.

U kierowcy alkomat wskazał 1,40 promila w wydychanym powietrzu, a u pasażera – 2 promile. 29-letni obywatel Ukrainy odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności i nawet 10-letni zakaz prowadzenia pojazdów. 

(reg)

Fot. Robert Wojciechowski (arch.)

 

Komentarze

ciekaff
Ale gdyby się nie przyznał że zanim zabrakło paliwa to po pijanemu kierował to co by im zrobili ?? Jest jakiś artykuł za pchanie po pijanemu lub "kierowanie bez silnika" ?? A te 10 lat to na terenie RP czy wszędzie ??
2018-02-20 14:24:46
opos
A co z Polakami za granicą ,którzy łamią prawo nagminnie? A co z Polakami lumpami wiecznie pianymi we Francji?
2018-01-24 16:19:24
moim zdaniem
... i wydalenie z Polski, mam nadzieję. Nie potrzeba nam obcokrajowców rażąco łamiących nasze prawa i obyczaje.
2018-01-23 16:25:43

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”