wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Dokumenty zaginionego znaleźli w łodzi na Dąbiu

Dokumenty zaginionego znaleźli w łodzi na Dąbiu

Dokumenty zaginionego znaleźli w łodzi na Dąbiu
Data publikacji: 2015-10-31 12:02
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:44
Wywietleń: 2623 34617

Policjanci z Dąbia poszukują 34-letniego Marcina Piaseckiego. który zaginął w czwartek wieczorem. Jak ustalili policjanci mężczyzna po raz ostatni widziany był w czwartek ok. godz. 23:30 kiedy umawiał się z ojcem na przystani Żeglarskiej przy ul. Przestrzennej w Szczecinie na następny dzień.

W piątek na Jeziorze Dąbie w odległości 150 m od wyspy Mienia odnaleziono dryfującą łódź, a w niej czarną kurtkę, notes, oraz portfel z dokumentami - prawem jazdy i dowodem osobistym zaginionego. Podczas przeszukania pobliskiego terenu policjanci nie znaleźli osób, zwłok oraz innych śladów mogących mieć związek ze zdarzeniem.

Rysopis Marcina Piaseckiego: mężczyzna lat 34, wzrost ok. 170 cm, szczupłej budowy ciała, waga ok. 65kg, o uzębieniu pełnym. Włosy ciemny blond krótkie z tyłu cienki warkocz dł. do połowy pleców. Twarz owalna, uszy przyległe, nos „normalnej wielkości” . Na szyi miał rzemyk, a na nim zawieszoną złotą obrączkę o raz pierścień metalowy. Ubrany był w czarną kurtkę (prawdopodobnie znalezioną na dryfującej łodzi), spodnie typu jeans koloru ciemnoniebieskiego, buty do wysokości kostki sznurowane koloru beżowego.

Osoby, które widziały tego mężczyznę proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji, bądź pod numerami telefonów 112, 997, lub kontakt z dyżurnym KP Dąbie pod nr 12-511 lub 19-105. (k)   

Dokumenty zaginionego znaleźli w łodzi na Dąbiu

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie