wtorek, 20 sierpnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Doba w programie telewizyjnym „Agent”

Doba w programie telewizyjnym „Agent”

Doba w programie telewizyjnym „Agent”
Data publikacji: 2018-12-25 17:15
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:28
Wywietleń: 1645 368413

Aleksander Doba weźmie udział w nowej edycji popularnego programu TVN „Agent-Gwiazdy”. Stacja telewizyjna podała oficjalną listę uczestników. Polski podróżnik wystąpi m.in. obok Krystyny Czubówny, Edyty Górniak i Andrzeja Gołoty.

Niedawno zakończyły się zdjęcia do czwartej już edycji programu. Reality show został zrealizowany na Wyspach Kanaryjskich. Premiera odbędzie się wiosną na antenie TVN. Program poprowadzi dziennikarka Kinga Rusin.

O występie Aleksandra Dobry w „Agencie” głośno było tuż po wyborach samorządowych, kiedy ogłosił, że rezygnuje z mandatu radnego sejmiku wojewódzkiego. To właśnie wtedy padły pierwsze podejrzenia, że jego decyzja związana jest z udziałem w reality show. Jednak Aleksander Doba nie potwierdził wówczas oficjalnie tej informacji.

 Fot. Instagram/MisiekKoterski      

Czy kajakarz odgadnie, kim jest agent i wygra program? A może to właśnie jego osoba będzie utrudniać zadania innym uczestnikom? Tego dowiemy się dopiero wiosną.

(KaNa)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Quistorp
Z wypracowanego wielkim wysiłkiem wizerunku młodego duchem starszego pana , Były Wielce Szanowany morski sarmata rozmienił na sparciałe truchło kabotyna. W. Sz. Panie Aleksandrze! Jest jeszcze czas na otrzeźwienie i wyjście z wizerunku żałosnego tandetnego celebryty! Byłeś Pomorza panoramą morskiego sarmaty, zamieniłeś Swój wizerunek na kawałek szm..y
2018-12-26 17:05:10
Hahahaha...
i tyle w temacie...
2018-12-26 15:16:07
do @ Ewa
- aż się PO_płakałem nad twym s_PO_niewieranym losem....Pamiętam jak się rozczarowałać na Mateuszku z KOD-u.
2018-12-26 13:23:44
Do tych co krytykują
Kasa moje misie kasa. Przecież za każdy odcinek płacą więc o czym mowa?
2018-12-26 11:00:53
Ewa
Ja tez uwierzylam.ze tak bardzo chce dzialac w sejmiku...Cala rodzina i duzo znajomych oddalo glosy... A tu masz..wyskoczyla pani Ilnicka Madry.. Czuje sie zrobiona w balona..wielkiego balona. Resztki wiary w dobre.intencje mi odebral...i pewnie mysli ze nic sie nie stalo..Stalo panie Doba..oj stalo..
2018-12-26 09:37:31
Obywatelski Koalicjant
Bezczelnie wyśmiałeś szczecińską opozycję, pacanie. Teraz ja mam cię w ...
2018-12-26 09:32:34
Maco
Dla mnie został zerem i oszustem panie Doba skończ Pan i idź na emeryturę
2018-12-26 09:20:45
Aldo
Pan Doba zachował się bardzo niedjrzale.Jego kolejne wybryki nikogo nie interesują.
2018-12-26 08:25:59
lol
nie musi udawać agenta - już nim był.
2018-12-25 23:19:07
Robert
Głosowałem na niego i mnie zawiódł, teraz jeszcze ten program DNO.
2018-12-25 23:04:22
wyborca
Przed wyborami był kimś. Po wyborach jest zerem.
2018-12-25 20:44:05
Jas
Misiek Koterski ? Gołota? sama "elita " ;-)a gdzie p.Bogusia?
2018-12-25 20:24:18
Doba
Stracil moj szacunek...zaden program juz tego.nie zmieni
2018-12-25 19:50:49
obserwator
zróbcie zakaz pokazywania tego infantylnego dziadka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2018-12-25 19:41:47
Agent
Bezpartyjny pseudo radny ... nabijacz głosów :(
2018-12-25 19:27:18
zak
Idzie w ślady Arłukowicza.
2018-12-25 19:07:58
Ludzie, nauczcie się pisać?
Co to za nadęte określenie "jego osoba"? Nie można już zwyczajnie napisać "on"? A w ogóle, to ostatni akapit brzmi jak reklama programu.
2018-12-25 19:01:24