wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Do trzech razy sztuka?

Do trzech razy sztuka?

Do trzech razy sztuka?
Data publikacji: 2017-07-18 11:41
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:21
Wywietleń: 410 276521

Nie słabną kontrole zwalczające nielegalny hazard. Funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego ujawnili kolejne automaty do gier - w Sławnie drugi raz w tym samym miejscu.

Funkcjonariusze ZUCS i Wydziału Przestępczości Gospodarczej Komendy Powiatowej w Sławnie ponownie skontrolowali w tym mieście punkt gier hazardowych. Poprzednim razem zajęli tam 5 automatów. Tym razem zaś 4.

- Sprawca próbował ukryć swoją działalność, ponieważ gry odbywały się w lokalu usytuowanym w ciągu pawilonów usługowych- mówi Małgorzata Brzoza, rzecznik Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie. - Lokal nie wyróżniał się żadną reklamą, ani napisami na zewnątrz. O sankcjach zdecyduje postępowanie karne-skarbowe prowadzone wobec sprawcy. Za prowadzenie nielegalnych gier na automatach grozi mu kara pozbawienia wolności lub grzywny.
Natomiast w Myśliborzu funkcjonariusze ZUCS i tamtejszej KPP zlikwidowali dwa miejsca urządzania gier na automatach. W lokalach tych zajęli do dalszego postępowania 9 urządzeń i klucze do nich oraz kilkanaście tysięcy złotych przeznaczonych na wypłaty.

(mag)

Fot. ZUCS

Do trzech razy sztuka?

Komentarze

=
Kontrolować codziennie, nie ma innej opcji.
2017-07-18 12:09:05

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”