wtorek, 16 lipca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Dni Morza 2019. Ile kosztowały?

Dni Morza 2019. Ile kosztowały?

Dni Morza 2019. Ile kosztowały?
Data publikacji: 2019-06-18 11:07
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:43
Wywietleń: 1734 397649

Dni Morza 2019 w Szczecinie za nami. Czas więc na podsumowania. Również te finansowe. Ile miasto wydało na organizację tegorocznej imprezy, spróbował się dowiedzieć miejski radny PiS Dariusz Matecki.

– Proszę o przedstawienie dokładnych kosztów organizacji Dni Morza 2019. Proszę o wskazanie szczegółowego programu imprezy wraz z wykazem artystów i ich wynagrodzeń. Proszę o wskazanie kosztów poszczególnych wydarzeń (wykaz wszystkich umów i zleceń składających się na całkowity koszt Dni Morza 2019). W odpowiedzi proszę uwzględnić wydatki poniesione (jeśli takie były) przez jednostki organizacyjne i spółki miejskie. Proszę o wykaz wszystkich umów sponsorskich – zwrócił się radny w tzw. zapytaniu do prezydenta Szczecina.

Odpowiedzi udzielił wiceprezydent Krzysztof Soska. Ale chyba nie do końca zaspokoił w niej ciekawość radnego Mateckiego.

– Szacowany budżet Dni Morza 2019 roki wynosił 3,1 mln zł, a przewidywane wpływy od sponsorów oraz opłat z tytułu dzierżawy stoisk około 1,5 mln zł. W poszczególnych wydziałach Urzędu Miejskiego zostały zabezpieczone następujące kwoty: Wydział Sportu – 1 396 000 zł, Wydział Kultury – milion złotych, Wydział Gospodarki Komunalnej – 700 tys. zł. Szczegółowe dane będą dostępne po rozliczeniu wydarzenia – stwierdził Soska.

(dar)

Fot. Marek Klasa

Komentarze

do Mateckiego
Proszę za wczasu sprawdzić ile będzie kosztował i ile wpłynie do kasy miasta oraz kto pokryje koszta napraw po Jarmarku Jakubowym??????
2019-06-20 10:16:19
W 2020
Wystarczy zrobić pieczątki DNI MORZA, pieczętować 100-złotówki z miejskiej kasy i rozdawać na Wałach. Wyjdzie taniej.
2019-06-20 01:05:56
321
@123: podobno ok 1 mln z kasy partyjnej czy tam zwiazkowej-jedno i to samo -a partie finansuja podatnicy ... suweren dostal pincet i nic juz go nie obchodzi , w grecji tez tak bylo skutki znamy ,wenezuela plus coraz blizej, rok temuu za 500zl mogles kupic tyle ile obecnie za 400zl -inflacja a niedlugo 300 itd. DROŻYZNA!!!!
2019-06-19 18:22:42
.......
Sie obudził w 2019 a jak przez ŁOSIEM LAT w radzie miasta Szczecin rzadziła koalicja PIS-SLD-BEZPARTYJNI to takich zapytan nie bylo, dni morza to nie impreza komercyjna tylko promocyjna dla miasta i mieszkancow, wpływy byly by duzo wieksze i bylo by duzo wiecej duzych zaglowcow gdyby rzadowa spolka pżm udostepniła nabrzeża w ktorych ma udział 51% i nie remonontuje ich od 4 lat, kurtyna i dramat co tu sie wyprawia
2019-06-19 18:20:06
Jarmark
Większość tych niby imprez przypomina typowy jarmark w Koziej Wólce. Wszystko na jedno kopyto, tylko nazwy i daty różne.
2019-06-19 11:48:49
Jato
Jak zawsze szczecińscy malkontenci nigdy nic nie pasóje zawsze źle.Fakt z roku na rok coraz słabsze dni morza brak artystów,ale coś się działo jak zlikwidujemy takie uroczystości co nam w tym mieście zostanie.Najsmutniejsze to to ,że za przepychanki polityczne na bulwarze Wałów Chrobrego stracili Szczecinianie i tego nie powinno być ale to właśnie polska polityka syf smrud nic więcej.
2019-06-19 09:16:59
Panie Matecki!!
A do PŻM zapytanie pan wysłał??? Oh nieee, to przecież ta sama opcja partyjna!!! Ile stracono kasy za PUSTE nabrzeża !! jaki pięękny widok - NAWIGATOR XXI i dalej nic niema za jego rufą!!! 1km trza przejść do następnego statku!! Wszystko NEGUJĄ, cokolwiek miasto robi jest ŹLE!!!Oszołomy dajcie RZYCCCC ( z błedem !!!)
2019-06-19 00:10:59
mniam mniam
Proszę doliczyć koszty szpitali przyjmujących pacjentów po zatruciu pokarmowym ze stoisk z jedzeniem
2019-06-18 20:57:01
123
A ILE NAS KOSZTOWAŁY OBCHODY I WIĄZANKI POD PEWNYM obywatelem stojącym na na ul WOJSKA POLSKIEGO
2019-06-18 19:53:23
mieszkaniec
To ile mieszkańcy zapłacili za stanie w korkach? (proszę doliczyć te koszty). Następnym razem proszę te pieniądze przeznaczyć na budowę nowych miejsc parkingowych. Mieszkańcy będą bardziej wdzięczni.
2019-06-18 18:40:10
Zapytajmy o stocznie
Ile kosztuje utrzymanie stołówki, która gotuje dla.....
2019-06-18 14:48:05
Matacki
Pytanie z podtekstem. Zniszczyć wszystko, co nie jest robione przez PiS.
2019-06-18 12:24:09
kasa
Czekamy na koniec rozliczania wydarzenia.
2019-06-18 11:36:52