Wtorek, 05 grudnia 2023 r. 
-2 szczecin
REKLAMA

„Dłuższy" bilet na długi weekend

Data publikacji: 09 sierpnia 2016 r. 18:34
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:11
„Dłuższy" bilet na długi weekend
 

W najbliższy długi weekend pasażerowie Przewozów Regionalnych oraz PKP Intercity będą mogli korzystać z ich pociągów w całym kraju przez prawie 4 dni, kupując tylko jeden bilet. Przewoźnicy przedłużyli bowiem ważność swoich ofert turystycznych.

Kupując tzw. mini bilet turystyczny za 39 zł, pasażerowie będą mogli korzystać ze wszystkich połączeń spółki Przewozy Regionalne. Ci, którzy nabędą bilet turystyczny za 45 zł, będą mogli podróżować także pociągami osobowymi sześciu innych przewoźników: Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Bilety turystyczne będą obowiązywać od godz. 18 w piątek 12 bm. do godzi. 6 we wtorek 16 sierpnia.

Bilety turystyczne i „mini bilety turystyczne" można kupić w kasach PR, w okienkach kasowych innych przewoźników oraz u obsługi pociągu. Szczegółowe informacje o tej ofercie są na stronie: www.przewozyregionalne.pl/bilet-turystyczny. Rozkład jazdy i mapę połączeń można zaś sprawdzić na www.przewozyregionalne.pl/rozklad-jazdy.

Również PKP Intercity ma bilety weekendowe, które będą teraz ważne od godziny 19 w piątek 12 sierpnia do godz.6 we wtorek 16 bm. Cena biletu weekendowego, w 2. klasie, wynosi 79 zł i umożliwia przejazdy dowolnymi pociągami TLK i IC. Natomiast z biletem weekendowym MAX za 154 zł można podróżować w 2. klasie wszystkich pociągów (EIP dopłata 10 zł za przejazd Pendolino, EIC, IC i TLK). Oba ich rodzaje są dostępne w kasach, serwisie e-IC oraz aplikacji IC Mobile Navigator.

Osoby, które planują podróż lub chcą się dowiedzieć, jakim zainteresowaniem cieszy się dane połączenie, mogą śledzić prognozy frekwencji na www.intercity.pl, w aktualizowanej codziennie zakładce Prognoza frekwencji w pociągach.

(mag)

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA