Czwartek 08 grudnia 2022r. 
REKLAMA

Deptakowe imprezowanie. Książęce imieniny i święto jabłka [GALERIA]

Data publikacji: 2022-09-24 20:08
Ostatnia aktualizacja: 2022-09-26 15:03
Deptakowe imprezowanie. Książęce imieniny i święto jabłka
Fot. Dariusz GORAJSKI  

Z lekkim opóźnieniem, ale za to huczne imieniny wyprawiono księciu Bogusławowi X na szczecińskiej ulicy, której jest patronem. Plenerowa impreza odbyła się w sobotnie (24 września) popołudnie. Komu będzie mało, ten w niedzielę w południe w to samo miejsce może wybrać się na plenerowe Święto Jabłka, by skosztować świeżych owoców prosto z sadu.

Zebranych na deptaku między placami Zgody i Ludwika Zamenhofa powitał osobiście sam solenizant Książę Bogusław. W rolę wodzireja imieninowej imprezy wcielił się Stefan Królczyński. Rozpoczął ją na plenerowej scenie występ zespołu Utracki.OBWN, czyli duetu muzycznego Bartosz Utracki i Jakub Wojciechowski. Potem goście zaproszeni zostali do udziału w przygotowanych na te okoliczność konkursach z nagrodami, a czas wszystkim aż do wieczora umilać będzie zespół Divaldi, który tworzą wokalistka Aleksandra Szachniuk i gitarzysta Waldemar Zieliński.

(M)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

@mieszkanka
2022-09-26 14:42:33
To sie wyprowadź, jeśli bliskość deptaku ci przeszkadza. Nikt nie każe tam mieszkać, możesz sobie znaleźć inne lokum, w ciszy i spokoju, z dala od hałasów i pijaństwa.
mieszkanka
2022-09-26 08:39:31
Deptak Bogusława to hańba władz Szczecina i firm które reprezentują miasto w tym miejscu... chlanie, bijatyki, zabójstwa! hałas głośnej muzyki z lokali i muzyki z przenośnych głośników w nocy.. ciągłe prośby do policji o interwencję... kto normalny robi z zamieszkałego centrum miasta imprezownię i mordownię??? Nieustannie jest łamane prawo na deptaku zarówno przez pijanych kretynów i przez samo miasto, które całkowicie lekceważy przepisy dotyczące hałasu i bezpieczeństwa publicznego
@Łukasz
2022-09-25 12:11:00
Wypraszamy sobie określać nasze demokratyczne uwagi jako "pyskowanie". Trochę kultury zawsze pomaga! Co do rzekomych atrakcji kulturalnych jako dzianie się, to rzecz gustu. I na to wskazuje mizerna frekwencja że z gustem u mieszkańców nie jest żle a gorzej u aktywistów ;)
Czytelnik Łukasz
2022-09-25 09:50:37
@Zenek: a gdyby szły tylko na to, o czym piszesz to pyskowałbyś, że "nic się w Szczecinie nie dzieje". Przez takich jak ty słusznie blokują komentarze pod artykułami. A kreowanie na siłę "serca miasta" to inna para kaloszy. Sercem miasta są już Jasne Błonia i Łasztownia+Bulwary i czas to wreszcie przyjąć do wiadomości.
Zenek
2022-09-24 20:23:21
Frekwencja powala. Na to idą nasze szczecińskie pieniądze których brakuje na komunikację miejską i podlanie usychających drzewek

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA