wtorek, 14 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Cztery nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Zachodniopomorskiem

Cztery nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Zachodniopomorskiem

Cztery nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Zachodniopomorskiem
Data publikacji: 2020-06-02 10:22
Ostatnia aktualizacja: 2020-06-03 13:17
Wywietleń: 1726 457615

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie poinformowała we wtorek o godz. 10, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2.­

Nowe i potwierdzone przypadki zakażenia dotyczą: kobiety w średnim wieku z powiatu koszalińskiego, kobiety w średnim wieku ze Szczecina, kobiety w średnim wieku z powiatu gryfińskiego oraz starszej kobiety z powiatu stargardzkiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 540/19 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

(ip)

Fot. Łukasz Tymko

Komentarze

szczepionka
Sasin nas wyleczy - korespondencyjnie
2020-06-03 12:54:06
Staszek Gie do @ Alicja
- w tym cyrku biega o to aby przynbyło miliarderów i biedaków. Reszta sią nie liczy i musi liczyć swą zmiejszającą się kasę. Biega też o zlikwidowanie gotówki jako "nosiciela zarazy". Tylko "cipy" i obowiązkowe szczepienia uratują cywilizację (_I_).
2020-06-02 23:15:02
czytam
I co z tymi zakażonymi - kichają ? A tu zaraz przedwczesnie odwolano nakaz nossz. masek . Kto Ci jeden z drugim broni nosić maskę . Załóż dwie . trzy jedna na drugą , siedż w domu . Pluje Ci ktoś w twarz ? Rąk nie dezynfekujesz w sklepie , mydła w domu zabrakło ? Szczep się co miesiąc na to co dopiero nadejdzie / kolejny wirus na pewno sie ujawni p- za rok , dwa , góra 10 lat /. Fałszywi prorocy , wróżbici internetowi już zło wieszczą . 1100 zgonów dziennie / norma w Polsce / na wszystkie możliwe choroby Was nie wzrusza ? Te 1100 w 3 miesiące Was przeraża ? Zakładajcie pięć masek na raz .
2020-06-02 16:04:12
@obserwator
Szczepionka przeciw grypie jest i...nie pozbyliśmy się grypy. Osoby szczepione czasami ciężej nawet ją przechodzą.
2020-06-02 13:40:10
obserwator
Dopóki nie pojawi się szczepionka i nie wprowadzą obowiązkowych szczepień dla wszystkich - nie pozbędziemy się koronawirusa.
2020-06-02 13:08:52
niestety
Widać że koronawirus jeszcze przez długi czas nie ustąpi.
2020-06-02 12:54:17
@Biedronka
Tak. Na górników ze Śląska lubiących odpoczywać nad morzem. Przywiozą ze sobą zarazę do Pobierowa to będzie wesoło.
2020-06-02 11:49:16
Biedronka
Personel Biedronki w Pobierowie pracuje bez maseczek.Chodza po sklepie,układają towar.Wszyscy bez wyjątku..bez masek!Większość klientów również! Tak było 1 czerwca!!! Czekamy na coś?
2020-06-02 11:34:32
JANUSZ
1 czerwca Czarnogóra otworzyła granice dla obywateli 130 krajów. Choć jeszcze kilka dni temu informowano, że także dla Polaków, to nagle tamtejszy instytut zdrowia wykreślił Polskę z listy.
2020-06-02 11:21:08
Alicja
Czy równolegle do tych statystyk robiona jest codzienne statystyka osób zapadłych na grypę i zgonów tych osób w wyniku powikłań. Nie, to jak można tak mamić społeczeństwa na całym świecie. Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale coś mi w tej całej panice spowodowanej koronawirusem nie pasuje. Niech pokażą równolegle ile osób zachorowało w poszczególnych miesiącach i ile zmarło, począwszy od stycznia tego roku. Oj, chyba co niektórzy by się zdziwili. Ale takich statystyk chyba nie mają więc po co sieją tą panikę.
2020-06-02 11:15:36
nie jest bezpiecznie
Zaraz to przedwczesne zdjęcie masek wyjdzie nam wszystkim bokiem