wtorek, 17 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Czarny Piątek także w Szczecinie

Czarny Piątek także w Szczecinie

Czarny Piątek także w Szczecinie
Data publikacji: 2018-03-22 18:01
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:37
Wywietleń: 3692 319531

Protesty przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej odbędą się w piątek (23 marca) w wielu miastach w całym kraju. W Szczecinie demonstrację zaplanowano na placu Solidarności. Początek o g. 17.

Ogólnopolski protest nazwany „Czarnym Piątkiem" odbędzie się 23 marca w Warszawie. Organizatorzy zapowiadają, że do stolicy zjadą kobiety (choć nie tylko) z różnych stron kraju. Będzie również reprezentacja Szczecina. Manifestujący w Warszawie mają przejść spod budynku Sejmu na ul Nowogrodzką, pod siedzibę PiS. Bezpośrednią przyczyną, która spowodowała organizację protestu jest rekomendacja przez sejmową Komisję Sprawiedliwości i Praw Człowieka zmian w ustawie aborcyjnej przewidujących zakaz przerywania ciąży w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu.

(a)

Fot. Dariusz Gorajski (arch.)

Komentarze

Mariusz Różański ,, Serafin "
Dodawałem ale nie dodali
2018-03-25 18:39:50
Mariusz Różański ,, Serafin "
W Goleniowie też był ten czarny Marsz czy jak mu tam jak go zwał . A ja z moim synkiem co ma siedem lat rozdawałem w tym czasie ,, duchowa adopcja dziecka poczętego . Bezpłatny egzemplarz gazety fundacji małych stópek . Tuż obok tych ludzi co walczą o to by można było mordować dzieci . I wiecie co miny im się zmieniły . Ludzie brali odemnie i od synka gazety . To było dobre serce mi waliło że szczęścia tak jak i synkowi mojemu . Nawet się śmiał ,, tato oni nas się boją " tak chwilami , tak to wyglądało !! Jakby uciekali przed nami my dwoje a ich z piedziesiat osób z ochydnym transparentami . Ale przecież wiadomo że zły dobra się boi 😇 więc ludzie . Ludzie wolnej dobrej woli . Do dzieła . Nie można być letnim trzeba być Gorącym lub zimnym w swoich działaniach na chwałę Boga Ojca Wszechmogącego . W działaniach za życiem ! Bo ci co promują i zachęcają do aborcji są zniewoleni przez diabla . Trzeba modlić się o nich . I sprzeciwiać złu które oni promują . Z czasem się przekonają wszyscy że ci co promują aborcję nie różnią się niczym od tych co promują i promowali faszyzm . Szczęść Boże dobrzy ludzie . Bóg z wami . Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w Walce . A my rozpalamy się w miłości Bożej jak pochodnie i tym dzielmy się z innymi . Amen 😇
2018-03-25 18:03:31
Pikuś
Dziękuję rządowi Szwecji, że proponuje Polkom aborcję za darmo w Szwecji . Dziewczyny możecie pominąć pisowski rząd. Szwecja, jest niedaleko. A ten ujadający w poniższych postach dewocyjny-katolicki plankton nic na to nie będzie mógł poradzić.
2018-03-24 22:21:30
zmuszanie.
Episkopat czynnie zaangażował się w odbieranie kobietom praw i zmuszanie ich do bohaterstwa: rodzenia dzieci skazanych na szybką śmierć lub z poważnymi wadami genetycznymi, skazującymi je na wegetację pełną cierpienia i wymagającą stałej opieki. http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,100865,23179071,kosciol-katolicki-na-wlasne-zyczenie-traci-wlasnie-w-polsce.html?disableRedirects=true
2018-03-24 06:19:10
U2
@jarun - twoje obleśne i dewocyjne łapy śmierdzą z daleka. Wyjdż tchórzu do kobiet i powiedz im co myślisz prosto w twarz,. Wówczas się przekonasz jak szybko zostaniesz sprowadzony na ziemię. Zresztą zastanawiają mnie twoje permanentne ataki na kobiety.
2018-03-24 00:05:40
Ludzie opamiętajcie się
Ludzie , opamietajcie się , tu chodzi o ciężkie uszkodzenie płodu, nieuleczalną chorobę czy gwałt, a nie czy ktoś się zabezpieczał czy nie.
2018-03-23 18:09:16
Różański Mariusz ,, Serafin ""
Jest jeden Bóg Ojciec Wszechmogący i syn jego Jezus Chrystus i Duch Święty i Matka Boża Maryja matka Jezusa Chrystusa ulubienicą Boża i są Aniołowie Boży i Archaniołowie Boży . I ja widziałem i słyszałem Matkę Bożą Maryję i Michała Archanioła . Ja jestem tego żywym świadectwem . Maryja i Michał ARCHANIOŁ ocalili mojego synka i mnie przed lucyferem i jego legionami . Więc nie mówcie że Boga nie ma ! Głupcy ! Bóg jest i nas kocha bo jesteśmy jego dziećmi . A diabeł nas nienawidzi i zwodzi jak te kobiety z czarnego marszu czy też piątku jak se tam gadacie . Ludzie nawracajcie się do Boga Ojca Wszechmogącego
2018-03-23 16:25:49
@ takaprawda
Naprawdę jesteś tak głupi, czy ci za to płacą?
2018-03-23 14:23:17
nędzni wojujący antyklerykałowie
Gdy śmierć zagląda w oczy, błagają o księdza, a rodzinka później o katolicki pogrzeb. Hipokryci.
2018-03-23 13:51:18
Art3
Zwolenniczki aborcji to takie niedouczone troche babki. Nie wiedzą skąd się biorą dzieci. Trzeba myśleć zanim wlezie się do wyra z facetem.
2018-03-23 13:08:06
Już zupełnie nie dziwię się Biedroniowi.
.
2018-03-23 12:52:44
Zed
Pytanie do "czarnych dam",skąd się biorą dzieci?hehe
2018-03-23 12:45:03
Bono
#U2 -Jarun nie jest po kastracji jest po aborcji mózgu przez pisowską komunę. Idę się pomodlić za Kaczyńskiego jak biskup Stoiński za Papieża Franciszka, zachęcam do modlitwy. Proponuję też to samo DZIEWUCHOM po manifestacji. Niech się stanie pokój w Polsce.
2018-03-23 12:34:47
Pytajnik
Czy Panie protestantki będą rozdawały druki "Aktu apostazji z krk", tak jak w Wa-wie? vide:Apostazja.pl
2018-03-23 11:47:49
Biel górą
.
2018-03-23 11:35:22
takaprawda
pisowskie trole z dobrej zmiany za parę srebrników piszą głupoty - przykład jak się sprzedać... ale to pasuje do całej hołoty z hasłami buk, horror, włoszczyzna...
2018-03-23 11:02:21
tak będzie
Jeśli PiS tknie ustawę aborcyjną to przegra kolejne wybory
2018-03-23 10:45:30
do Mariusz Różański
Weź koło i je....bnij się w czoło. jaki bóg, kto go widział. Niebo piekło zbawienie co to za pierdoły. XXI wiek a ludzie dalej wierzą w te wymyślone gówna
2018-03-23 10:10:15
Wybieram biel
Czarne wiedźmy są odpychające.
2018-03-23 10:09:40
Patrycja
Niech te wszystkie kobiety się cieszą, że ich matki nie podjęły decyzji o aborcji!
2018-03-23 09:12:16
Jarun
Wyuzdane, wulgarne, obleśne, bezwstydne baby ("dziewuchy" po 60-tce, próchno) wyjdą na ulicę. Nudzi im się i dlatego z nudów i dobrobytu w de się przewraca.
2018-03-23 08:42:30
Misiaczek
Protestujące - durnoty POpaprane
2018-03-23 07:23:42
100% poparcia
PiS łapy precz od ustawy aborcyjnej
2018-03-23 07:11:07
Do dziewuchy
Mózg, a raczej tylko część potrzebna do funkcjonowania organizmu nie pozwala na racjonalne spojrzenie na rzeczywistość.
2018-03-23 05:59:26
niech rzadzi
Partia Watykańska niech rzadzi Watykanem, a nie Polską !!!
2018-03-23 00:47:40
do Chłopaka - lola
Jesteś niereformowalny, co widać po twojej "kulturze" wpisu. Tobie już nic nie pomoże i podobnie tu piszącym. Pamiętajcie jedynie że obecnie mamy XXI wiek a nie X.
2018-03-22 23:31:50
Rozsądna
Gdzie tu godność? Gdzie rozsądek? Jak takie nie będą się parzyć jak suki z cieczką i pomyśli jedna z drugą o antykoncepcji, to o aborcji mówić nie będzie trzeba. I bez pyskówek, bo można wszystko zabezpieczyć w 100% niejedną metodą, bez potrzeby aborcji. Tfu, feminazistki.
2018-03-22 23:11:39
Karol
Ludzie, co wy wypisujecie. Chodzi o przypadki ciężkich uszkodzeń płodu.
2018-03-22 22:54:32
pajac
Jakby ministranci zachodzili w ciąże to kler już dawno byłby za aborcją... albo przynajmniej zamknęliby ryje.
2018-03-22 22:40:49
U2
@jarun - ty jesteś po autokastracji , bo bardzo cienko śpiewasz. A od kobiet zabieraj swoje brudne dewocyjne łapska. Skieruj je lepiej na swoje atroficzne genitalia.
2018-03-22 22:32:13
:))))
Babcie trzymające kartki "wybór należy do mnie".
2018-03-22 22:18:10
W
Do Chłopaka: zajrzyj do podręczników z biologii.
2018-03-22 21:52:37
Serafin
Diabeł was wodzi na kagańcu własnej pychy i dumy . Jak można zabijać niewinne dzieci wyrywając ich kawałek po kawałku z z miejsca gdzie miały czekać na swoje narodziny . Niczym nie różnicie się od esesmanów z obozów zagłady
2018-03-22 21:48:36
Mariusz Różański
Żal mi tych kobiet co będą na tym marszu . Nawet nie wiedzą jak dają sobą manipulować . Mówią że bronią swej wolności ?? Tym czasem same wpadają w niewolę grzechu . Jak można być tak naiwnym by bronić i promować mord na niewinnych dzieciach jako swoją wolność ?! Te kobiety powinny zrozumieć że dziecko które w nich rośnie i się rozwija nie jest ich ciałem bo jest od chwili poczęcia odrębną istotą . Jest też wolnym człowiekiem jest człowiekiem od chwili poczęcia . Bo co tworzy człowieka?? DUSZA !! Więc mordując te dzieci sprzeciwiają się samemu Bogu . Bo każda dusza do niego należy i od niego pochodzi . Stawiając się powyżej Boga same wpędzają się do piekła . A kto stawia się wyżej Boga ?? Diabeł lucyferem ten upadły anioł demon . I to on wodzi te kobiety jak w niewoli na łańcuchu ich własnej głupoty i pychy . Ci co mordują i nawołują do mordowania dzieci niczym się nie różnią od esesmanów w obozach koncentracyjnych !! I tak samo jak oni są zniewoleni przez demony . Ludzie obudźcie się teraz nie chodźcie na te demonstracje . Każdy ma czas i szansę na zbawienie ale trzeba żyć w miłości do Boga Ojca Wszechmogącego i jego miłością a nie nienawiścią do niewinnych istnień . Nienawiścią o podstawie własnej dumy i pychy .
2018-03-22 21:41:29
Jarun
Będzie z kogo "podrzeć łacha". Wyuzdane, obleśnie, wulgarne wyjdą na ulicę. Tfu!0, że też "kary boskiej" na to plugastwo nie ma?!
2018-03-22 21:36:10
Chłopak
Do Loli,jakbyś koleżanko nie wiedziała,to każda kobieta ma możliwość zaraz po urodzeniu oddać dziecko instytucją państwowym,i wcale nie musi się "męczyć" ,ale pewnie lepiej zabić,zapomnieć,i być taką Europejką pełną gębą,gdzie kościół to zabobon w którego można walić ile się da,kiedyś przegniecie,jak palikot (celowo z małej)dostaniecie karę,i znikniecie raz na zawsze z życia publicznego .
2018-03-22 21:16:36
torturuje kobiety
Partia Watykańska nie opiekuje się, nie daje pieniędzy na dzieci niezdolne do samodzielnego życia. Partia Watykańska torturuje kobiety zmuszając je do rodzenia czlekokształtnych potworków.
2018-03-22 20:37:30
lola
Obrońcom tej zmiany w ustawie proponuję takie dziecko oddać na wychowanie. A może któryś z tych obrońców zajmie się dziećmi już urodzonymi ale maltretowanymi, porzuconymi. Od kiedy to kler ma najwięcej do powiedzenia w sprawach kobiecych. Dość że nic nie robią przez całe życie, posługują im zakonnice to próbują kobietom rozkazywać. Może niech ustawą nakażą każdej kobiecie od 18 rż. do końca płodności rodzić dzieci. W PRL nie było zakazu i był wyż demograficzny, to teraz mamy najmniej urodzeń i zakaz aborcji. I nie obrażajcie i nie wyzywajcie innych osób mających odmienne zdanie. Dokonuję oceny i wyrażam swój pogląd.
2018-03-22 20:26:45
Chłopak
Morderczynie znowu łażą,chory gorszy sort musi pokazać,że jeszcze istnieje.
2018-03-22 20:00:32
Nie będę z wami
bo postępujecie, jak bezmózgowce.
2018-03-22 20:00:14
obrzydliwe
Wstręciuchy lansują się na zabijaniu.
2018-03-22 19:57:54
k
Nie chcę już czytać o WASZYCH MACICACH ! Przebieracie w ciążach jak w ciuchach i kosmetykach ?
2018-03-22 19:51:57
@Śmiechu warte
A Tobie brak piątej klepki...
2018-03-22 19:48:48
Smiechu warte
Dosc dyktatury kobiet! Czuby rozhisteryzowane..
2018-03-22 19:05:52
Dziewuchy
Kiecuny rządzą tym krajem Weżmy sprawy w swoje ręce.
2018-03-22 18:36:36
Bądz z nami
Jeżeli nie sprzeciwimy się zrobią z nas maszynki do rodzenia choćby płodów bez mózgu.
2018-03-22 18:25:02