piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Ciężarna dachowała autem z dziećmi i mężem

Ciężarna dachowała autem z dziećmi i mężem

Ciężarna dachowała autem z dziećmi i mężem
Data publikacji: 2017-02-28 16:29
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:57
Wywietleń: 3057 219357

Ciężarna 28-letnia kobieta bez prawa jazdy kierowała osobowym mitsubishi bez ważnego przeglądu i ubezpieczenia, w którym przewoziła jeszcze nietrzeźwego męża i dwójkę dzieci. Funkcjonariusze z posterunku policji w Dobrzanach próbowali zatrzymać ją do rutynowej kontroli, ale kobieta na widok funkcjonariuszy gwałtownie przyspieszyła i na łuku drogi pomiędzy Dobrzanami a Krzemieniem straciła panowanie nad pojazdem, wpadła autem w poślizg i dachowała.

Na szczęście nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Podczas interwencji okazało się, że kierująca jest w ciąży, a jej pasażerowie to dwójka dzieci i nietrzeźwy mąż, który już wcześniej utracił uprawnienia do kierowania pojazdami. 

Za popełnione wykroczenia kierującą ukarano mandatem w wysokości 1 tys. zł.

(gra)

Fot. KPP Stargard

Komentarze

Bartek
Patologia, zabrac dzieci i dac normalnym ludziom, co to za kara tys zl to smieszne, narazila zycie i zdrowie wlasnych dzieci, bez prawka w dodatku, gdzie ja mieszkam, co za kraj, co za dziady...
2017-03-03 13:42:50
Baba z wozu, koniom lzej...
Szkoda ze to Auto nie mialo rowniez 4-ch kolek na dachu, bo by pewno dalej jeszcze PO-jechala...??
2017-03-01 11:53:10
Totalna patologia
Ale jak dwójka dzieci i trzecie w drodze to zaraz będą dostawać 1000+ i sobie spłacą mandat
2017-03-01 08:10:09
dach
Totalna patologia, brak słów, że też takie osobniki się mnożą. Na pewno to jej niczego nie nauczy, znając życie. Oby tylko nienarodzone dziecko przeżyło, bo nie jego wina, że ma taką matkę.
2017-03-01 07:11:12
matros
Do "Obserwator" ....a skad Ty jestes OBSERWATOR ??? Czy jakas rejonizacja jest jesli chodzi o takie zachowania??? Wszedzie notuje sie takie zdarzenia - a jak sprawdzisz statystyke to w "zach-pomie" - jak to nazywasz - najmniej !!!!
2017-03-01 05:29:34
Powinno byc min 2 000 zl ... tzn. za "GLUPOTE" 2 doroslych,
Za taka Rodzinna "GLUPOTE"... tylko 1 000 zlotych ? Alibo i auto na licytacje... !!
2017-03-01 01:22:33
obserwator
Dzicz z zach-pomu !!!
2017-02-28 20:20:02
Dno
Dlaczego takie istoty nosi ta święta ziemia? Dlaczego nie ma selekcji naturalnej?
2017-02-28 18:48:26
Mariusz
Co tu komantowac porostu brak słów