Środa 28 września 2022r. 
REKLAMA

Tragedia pod Wełtyniem. Zginął motorowerzysta

Data publikacji: 2017-02-28 14:02
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:30
Tragedia pod Wełtyniem. Zginął motorowerzysta
Fot. Robert Stachnik  

Tragiczny w skutkach okazał się wypadek, do którego doszło we wtorek (28 lutego) na drodze między Gryfinem a Wełtyniem. W wyniku zderzenia z samochodem zginął na miejscu motorowerzysta. Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 120. O przyczynach wypadku policja nie chce jeszcze mówić.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło o 6.30 Z informacji, które uzyskaliśmy od Bogumiła Prostaka, rzecznika gryfińskiej policji, wynika, że jadący w kierunku Wełtynia Renault Kangoo wyprzedzał samochód ciężarowy. Wtedy zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku skuterem. Kierujący tym pojazdem 23-letni mieszkaniec gminy Gryfino zginął na miejscu. Obrażeń głowy doznał także kierowca renaulta.

– O przyczynach tego wypadku jest jeszcze za wcześnie mówić – powiedział B. Prostak. – Nie żyje kierujący skuterem, a kierowca renaulta przebywa w szpitalu –  dodał sugerując, że na razie źródłem wiedzy o przebiegu wypadku mogą być tylko ustalenia dokonane przez policję na miejscu zdarzenia i przesłuchanie świadków.

W samochodzie, nie licząc kierowcy, jechały również trzy inne osoby. Żadna z nich nie doznała obrażeń.

Droga nr 120 między Gryfinem a Wełtyniem była przez dwie godziny zamknięta.

(r.c.)

Fot. Robert Stachnik

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

reno
2017-03-01 07:16:52
Kangoo wyprzedzać ciężarówkę, to trzeba mieć samozaparcie. I tacy zabójcy jeżdżą po naszych drogach.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA