Czwartek, 23 marca 2023 r. 
10 szczecin
REKLAMA

Ciepły posiłek dla każdego. Karnawałowa kuchnia plenerowa

Data publikacji: 06 lutego 2021 r. 13:52
Ostatnia aktualizacja: 06 lutego 2021 r. 13:52
Ciepły posiłek dla każdego. Karnawałowa kuchnia plenerowa
"Na miejscu czekać mają przedstawiciele miejscowej Rada Osiedla oraz członkowie Obiektu Kreatywnego JADWIGI 2, z którymi będzie można porozmawiać, poradzić się lub po prostu spędzić miło czas" - zachęcają organizatorzy wydarzenia. Fot. Organizatora  

To już dzisiaj - w sobotę, 6 lutego - odbędzie się kolejne z cyklu spotkań karnawałowej kuchni plenerowej ph. "Ciepły posiłek dla każdego". Rozpocznie się już o godz. 14. Przy Obiekcie Kreatywnym JADWIGI 2.

Od połowy stycznia - przez miesiąc - co sobotę w Szczecinie odbywają się nietypowe sąsiedzkie spotkania karnawałowe. W kuchni plenerowej społecznicy skupieni w "Tu Centrum.Szczecin" oraz "Obiekt Kreatywny JADWIGA 2" serwują ciepłe posiłki, choć nie tylko.

- Zapraszamy na cykl spotkań sąsiedzkich. Przygotujemy pyszną ciepłą zupę lub danie oraz - jak zwykle - gorącą kawkę i jakiś wyrób cukierniczy. Oczywiście, można przynosić własne ciasta na poczęstunek - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Spotkanie odbywa się w trudnych realiach stanu pandemii, więc...

- Mamy też dla naszych gości przygotowane wsparcie w postaci rękawiczek jednorazowych, maseczek ochronnych i płynów do dezynfekcji, które - mamy nadzieję - ułatwią funkcjonowanie w pandemicznej rzeczywistości - zapewniają organizatorzy. - W celu uniknięcia dużych zgromadzeń, wydarzenie potrwa 5 godzin. Dlatego... nie spieszcie się. Postarajmy się spotkać w bezpiecznych dla nas wszystkich warunkach.

Owe warunki to plener przy Obiekcie Kreatywnym JADWIGI 2 (ul. Królowej Jadwigi 2). Natomiast oprócz ciepłego posiłku, podczas sąsiedzkiego spotkania można liczyć na porady w różnych sprawach, wsparcie miejscowej Rady Osiedla Śródmieście Zachód, a wszystko to w ciepłej - mimo zimowej aury - i przyjaznej atmosferze. Dobry humor - obowiązkowy.

Dzisiejsze spotkanie potrwa w godz. 14-18. Następne i ostatnie w karnawale - w przyszłą sobotę (13 lutego): w tym samym miejscu i godzinach.

(an)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

@Oby tylko
2021-02-08 15:56:55
Jak zwykle dzaders-malkontent się znajdzie ....siedź na dudzie i pozwól innym korzystać , jak się boisz !!! Brawo za inicjatywę !!
Oby tylko
2021-02-07 19:28:36
Procz maseczek i 1-no razowych rekawiczek - zachowano rowniez i wzajemny odstep ok. 1,5 metra... !/!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA