niedziela, 26 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Ciepłe dary

Ciepłe dary

Ciepłe dary
Data publikacji: 2015-12-04 16:27
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:47
Wywietleń: 1791 45232

Urządzasz jesienne czy przedświąteczne porządki w domu? Czas robienia miejsca w szafie dla ciepłej zimowej odzieży powinien być też sygnałem do pomagania innym: także zwierzętom w schronisku.

Wolontariusze na co dzień pomagający zwierzętom zachęcają: „Jeśli nie możecie zabrać pod swój dach psa lub kota ze schroniska, to pomóż w inny sposób: zrób w domu porządki!"

- Bardzo potrzebne są ręczniki, koce, poszewki i prześcieradła do wyścielania klatek dla kociaków i szczeniąt. Także kołdry i poduszki, ale bez wkładu z pierza, do bud dla dorosłych psów w boksach. Przydają się także bluzy z polaru do kocich budek. W schronisku każdego dnia są zużywane tego duże ilości - mówią. - Dlatego... nie pozwólcie bezdomnym psom i kotom marznąć! Bo one mają inaczej: kraty, beton, zimno, przeciąg i brak tego, co najważniejsze... Dlatego na ciepłe dary od serca czekamy wraz z nimi w schronisku.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt - al. Wolska Polskiego 247 (tel. 91 487 02 81): czynne we wszystkie dni tygodnia od godz. 8.30 do g. 15.45.

- Naszym podopiecznym aktualnie przydadzą się również pasty odżywcze: Nutri plus gel, Calo-pet, Vita-pet, Reconvalescent Cot, Malt Pasta, GimCat Multivitamina lub Beaphar Multi Vitamin - dla kota. Poza tym specjalistyczna sucha karma, mokra karma dla szczeniąt i kociąt, lignina, podkłady higieniczne, smycze, obroże, szelki dla psów i kotów, ubranka dla kotek i suczek po zabiegach sterylizacji lub operacji, kubraczki dla psów na zimę, posłania - informują pracownicy schroniska.

Lista potrzeb jest długa. Dostarczanie podarunków - niech więc będzie przemyślane. Najlepiej wcześniej zadzwonić do schroniska, gdy mamy wątpliwość, czy nasz dar serca dla schroniskowych zwierząt rzeczywiście będzie przydatny. ©℗

(an)

Ciepłe dary Ciepłe dary Ciepłe dary Ciepłe dary Ciepłe dary Ciepłe dary

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
1
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie