poniedziałek, 06 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Serca i paczki dla... zwierzaczka

Serca i paczki dla... zwierzaczka

Serca i paczki dla... zwierzaczka
Data publikacji: 2015-11-27 21:40
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:47
Wywietleń: 1754 42687

„Nadchodzi zima - dla wielu zwierząt to czas długich, mroźnych nocy, naznaczony samotnością, głodem i cierpieniem" - przekonuje szczeciński oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. I zachęca do udziału w akcji ph. „Paczka dla zwierzaczka".

To oznacza zbiórkę dla kotów i psów: karmy, żwirku, smyczy, posłań, koców, ręczników, prześcieradeł oraz akcesoriów, jak miski, kuwety i łopatki do nich, szampony , zabawki. Zgodnie z tradycją, czyli w grudniowy czas.

- Dzięki akcjom zbiórkowym mamy całkiem duży zapas chrupek dla psów, który spokojnie wystarczy nam na najbliższe długie miesiące. Za co serdecznie dziękujemy. Natomiast wciąż brakuje nam karmy kociej, dla tych najmłodszych i starszych, dla szczeniąt oraz puszek dla psów, kuwetowego żwirku. Stąd zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc i wsparcie naszych podopiecznych „Paczką dla zwierzaczka" - mówi Karolina Winter, dyrektor szczecińskiego oddziału TOZ.

Akcja jest skierowana przede wszystkim do najmłodszych: przedszkolaków i uczniów. Ale zaproszenie do udziału w niej jest otwarte dla każdego, kto chciałby bezdomnym zwierzakom dać szansę na życie: przedsiębiorców, zakładów pracy oraz osób prywatnych, które zechciałaby zorganizować zbiórkę karmy i innych artykułów w swoich placówkach. Następnie przekazać je TOZ - przy ul. Ojca Beyzyma 17: od poniedziałku do piątku w godz. 9-17. „Paczki dla zwierzaczka" będą przyjmowane przez cały grudzień (od 1 do 31).

- Dla każdego uczestnika naszej akcji będziemy mieli dyplom wraz z podziękowaniem. Będziemy również wydawali zaświadczenia dla nauczycieli i opiekunów organizujących zbiórkę w swej placówce - dodaje Karolina Winter, koordynatorka „Paczki dla zwierzaczka".

- Zapraszamy wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny. Razem napełnijmy głodne kocie i psie brzuchy. To będzie nasz wspólny mały gest o wielkim znaczeniu - przekonują członkowie i wolontariusze TOZ.

Więcej o akcji na stronie: www.toz.szczecin.pl. ©℗
(an)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Serca i paczki dla... zwierzaczka Serca i paczki dla... zwierzaczka

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Nekrologi

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie