Środa, 24 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Ciemno w części Podzamcza. Kiedy zaświecą latarnie? [GALERIA]

Data publikacji: 02 marca 2024 r. 16:02
Ostatnia aktualizacja: 02 marca 2024 r. 16:02
Ciemno w części Podzamcza. Kiedy zaświecą latarnie?
Fot. Anna GNIAZDOWSKA  

Przedsiębiorcy z Podzamcza alarmują, że od dwóch tygodni w części tego rejonu nie działają uliczne latarnie. – Jest awaria, ale nikt nie może nam powiedzieć, kiedy zostanie usunięta.

Jak informuje Kacper Reszczyński z Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego, do awarii doszło na terenie, za który odpowiada pobliski hotel.

– Według przedstawiciela firmy Orbis S.A., roboty budowlane przy usuwaniu awarii na ul. Panieńskiej i ul. Mściwoja II powinny zakończyć się w możliwie szybkim terminie – przekazuje. – Orbis został również poinformowany o awarii na ul. Kurza Stopka i ul. Targ Ryby. Zgodnie z rozmową, po ulicach Panieńskiej i Mściwoja, Orbis ma zająć się pozostałymi ulicami. Jeśli chodzi o przyczyny awarii, powodem mogły być wykonane niezgodnie ze sztuką budowlaną roboty zanikające, polegające na przykryciu linii elektroenergetycznej zasilającej lampy niewłaściwymi materiałami budowlanymi. ©℗

(K)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

D
2024-03-04 12:25:44
Przecież na ulicy Mściwoja latarnie nie działają od kilku miesięcy a zgłoszenie tego chyba z miesiąc temu nie wywołało żadnych skutków, jak widać.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA