Sobota, 10 czerwca 2023 r. 
13 szczecin
REKLAMA

Ciało mężczyzny z raną kłutą znalezione w mieszkaniu w Białogardzie

Data publikacji: 30 marca 2023 r. 13:16
Ostatnia aktualizacja: 31 marca 2023 r. 10:41
Ciało mężczyzny z raną kłutą znalezione w mieszkaniu w Białogardzie
Fot. Archiwum  

Ciało mężczyzny w wieku ok. 60 lat z raną kłutą klatki piersiowej zostało znalezione w czwartek rano w jednym z mieszkań przy ul. Reja w Białogardzie. Jak poinformował PAP prokurator rejonowy Jarosław Zając, ustalana jest przyczyna śmierci mężczyzny. Do sprawy nie została zatrzymana żadna osoba.

Ciało ok. 60-letniego mężczyzny, co potwierdziła PAP Kinga Plucińska-Gudełajska pełniąca obowiązki oficera prasowego białogardzkiej policji, funkcjonariusze znaleźli w czwartek rano w jednym z mieszkań przy ul. Reja w Białogardzie.

Prokurator rejonowy w Białogardzie Jarosław Zając, przekazał, że na ciele widoczna była rana kłuta klatki piersiowej. - Ustalamy przyczynę śmierci mężczyzny. Czekamy na lekarza, którzy przeprowadzi oględziny zewnętrzne. Sekcja zwłok najprawdopodobniej przeprowadzona zostanie w piątek – powiedział prokurator rejonowy.

Zaznaczył, że zabójstwo jest jedną z wersji braną pod uwagę przy ustalaniu okoliczności śmierci mężczyzny. Jednocześnie dodał, że wstępne ustalenia nie wskazują na to, by doszło do włamania do mieszkania, do walki między ofiarą a sprawcą. Na miejscu zdarzenia jeszcze trwają oględziny.

- Na tym etapie postępowania nikt nie został zatrzymany. Będziemy przesłuchiwać świadków – rodzinę, sąsiadów - powiedział prokurator Zając. 

Logo PAP Copyright

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

a tam szok
2023-03-31 10:16:11
pewnie wnusio 500plusio chciał od dziadka na piwko i papieroski
Szok
2023-03-30 14:24:57
Inne portale ogłaszają, że chodzi o nożyczki wbite w serce - aż nie do wiary.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA