niedziela, 08 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Chwila strachu w ZUS

Chwila strachu w ZUS

Chwila strachu w ZUS
Data publikacji: 2019-03-06 12:29
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:34
Wywietleń: 2703 378952

Bardzo zdenerwowany starszy mężczyzna wyjaśniający swoją sprawę w siedzibie szczecińskiego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w obecności jednej z pracownic miał wyciągnąć ostre narzędzie, prawdopodobnie nóż do tapet. Kobieta zawołała ochronę, która pomogła petentowi wyjść z budynku. Instytucja nazywa sytuację incydentem, zapewniając jednocześnie, że jej nie bagatelizuje. – Dlaczego nie wezwano policji? – pyta Czytelnik, który poinformował nas o tym zdarzeniu.

Według relacji naszego Czytelnika w środę, przed tygodniem, do szczecińskiego oddziału ZUS przy ul. Matejki przyszedł mocno zdenerwowany starszy człowiek. W dużych emocjach najpierw rozmawiał z pracownikami w sali obsługi interesantów, potem zaproszono go do naczelnika jednego z wydziałów. Kiedy odprowadzała go stamtąd pracownica, zauważyła na korytarzu, że mężczyzna trzyma w dłoni ostre narzędzie przypominające nóż do tapet. Powiadomiła ochronę.

– Czy klienci i pracownicy mogą się czuć bezpiecznie, skoro tak łatwo wejść z niebezpiecznym narzędziem do budynku? – pyta osoba, która była w obiekcie w trakcie tej sytuacji. – Czy jest tam monitoring? Dlaczego nie wezwano po czymś takim policji? To jest instytucja, w której zapadają różne decyzje, ludziom czasem puszczają nerwy. Czy są tam zachowane wystarczające środki ostrożności?

Cały artykuł w „Kurierze Szczecińskim”, e-wydaniu i wydaniu cyfrowym z 6 marca 2019 r.

Tekst i fot. Anna GNIAZDOWSKA

Komentarze

pit
No i co z tego że trzymał. A co groził komuś, skorzystał z niego. Nawet nie wiadomo co to rzeczywiście było. Nie róbcie wrzasku z niczego. Bo jakaś pani co widziała, tylko co.
2019-03-08 23:27:32
Emerytów zatrudniają
Bo to emerycie mundurowi takich zatrudniają do ochrony,tacy degeneraci mundurowi psują opinię całej ochronie, powinna być nowelizacja ustawy o ochronie i powinien być zakaz zatrudniania mundurowych emerytów gdyż oni nic nie potrafią, tylko zajmują miejsce pracy gdyż na takie miejsce pracy w ochronie mogły by przyjść młode osoby,i dla tego tak się dzieje
2019-03-08 08:48:41
k....k12
Ciemnota nie rozumie, że fabrykuje się tzw. INCYDENTY, rozgłasza, roznieca sterowaną dyskusję medialną, następnie enigmatyczne ciało kierownicze podejmuje decyzję w myśl której, petenci zostaną odcięci od fizycznego kontaktu z funkcjonariuszami tutaj akurat tzw. ZUS-u. Całe państwa swój aparat ucisku, terroru zabezpieczą, żeby mógł swobodnie wprowadzać zamordystyczne zalecenia rządu światowego, i żaden petent nie zobaczy żadnego darmozjada na oczy, a pozostanie tzw Berdyczów, oczywiście w znaczeniu potocznym
2019-03-06 19:54:34
zdegustowany
Sami zainteresowani załatwili sprawę między sobą, ale znalazł się jakiś sygnalista (d. donosiciel), który chce bić pianę i nawet z tym poleciał do Kuriera. Robisz w majtki, to zostań w domu, bo kto ci zagwarantuje bezpieczeństwo np. w tramwaju, do którego tak łatwo przecież można wsiąść nawet z tuzinem nożyków do tapet.
2019-03-06 19:51:12
To chyba ciecie a nie ochrona
W ZUS to są chyba ciecie do wydawania kluczy a nie ochrona pracowników i interesantów, jeśli prawda jest iż człowiek groził nożem to powinna być wezwana policja
2019-03-06 12:51:10

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
7
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wielka Parada Mikołajów

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy obowiązek tworzenia korytarza życia i jazdy na suwak zwiększą bezpieczeństwo na drogach?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie