Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Choinki z internetu

Data publikacji: 10 grudnia 2015 r. 15:03
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:37
Choinki z internetu
 

W internecie można już kupić niemal wszystko - ubrania, muzykę, jedzenie. W Zachodniopomorskiem od niedawna także choinki. Ruszył choinkomat.pl - lokalny serwis sprzedaży świątecznych drzewek z dostawą do domu.

 - Zdecydowaliśmy się na sprzedaż internetową, bo wiemy, że w większości domów to najczęściej dowóz i wniesienie choinki jest kłopotliwe – mówi Ilona Sawicka z portalu choinkomat.pl.-  Nasi klienci mogą wykreślić z listy spraw przed świętami punkt pn. „choinka”, my zrobimy to za nich. Co ważne ceny naszych choinek są niższe niż w wielu punktach sprzedaży, a do tego my przywozimy i wnosimy bezpłatnie.

Zasada działania portalu jest prosta: zamówienie można złożyć przez www.choinkomat.pl, wystarczy określić czy drzewko ma być cięte czy w doniczce, wybrać wysokość choinki, zaznaczyć preferowany dzień i godzinę dostawy, zapłacić i czekać na przybycie zielonej ozdoby świąt.

Choinki wyrosły na plantacji 8-miu milionów drzewek w Trzebiatowie.

Serwis działa wyłącznie na terenie województwa zachodniopomorskiego. Świąteczne drzewka dostarczane są do domów w Szczecinie, Kołobrzegu, Stargardzie Szczecińskim, Goleniowie, Trzebiatowie, Nowogardzie oraz w Gryficach. 

(sz)

Na zdjęciu: Kupione w internecie choinki trafią wprost pod drzwi klienta.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA