wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Choinki z internetu

Choinki z internetu

Choinki z internetu
Data publikacji: 2015-12-10 15:03
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:48
Wywietleń: 2234 48554

W internecie można już kupić niemal wszystko - ubrania, muzykę, jedzenie. W Zachodniopomorskiem od niedawna także choinki. Ruszył choinkomat.pl - lokalny serwis sprzedaży świątecznych drzewek z dostawą do domu.

 - Zdecydowaliśmy się na sprzedaż internetową, bo wiemy, że w większości domów to najczęściej dowóz i wniesienie choinki jest kłopotliwe – mówi Ilona Sawicka z portalu choinkomat.pl.-  Nasi klienci mogą wykreślić z listy spraw przed świętami punkt pn. „choinka”, my zrobimy to za nich. Co ważne ceny naszych choinek są niższe niż w wielu punktach sprzedaży, a do tego my przywozimy i wnosimy bezpłatnie.

Zasada działania portalu jest prosta: zamówienie można złożyć przez www.choinkomat.pl, wystarczy określić czy drzewko ma być cięte czy w doniczce, wybrać wysokość choinki, zaznaczyć preferowany dzień i godzinę dostawy, zapłacić i czekać na przybycie zielonej ozdoby świąt.

Choinki wyrosły na plantacji 8-miu milionów drzewek w Trzebiatowie.

Serwis działa wyłącznie na terenie województwa zachodniopomorskiego. Świąteczne drzewka dostarczane są do domów w Szczecinie, Kołobrzegu, Stargardzie Szczecińskim, Goleniowie, Trzebiatowie, Nowogardzie oraz w Gryficach. 

(sz)

Na zdjęciu: Kupione w internecie choinki trafią wprost pod drzwi klienta.

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie