Czwartek, 22 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Chciał wysadzić dom w powietrze

Data publikacji: 09 października 2019 r. 10:21
Ostatnia aktualizacja: 09 października 2019 r. 22:44
Chciał wysadzić dom w powietrze
 

Odkręcił zawór butli z gazem i groził, że wysadzi dom w powietrze. Mężczyzna, który w ten sposób sterroryzował swoich bliskich, najbliższe trzy miesiące spędzi w celi aresztu.

Do zdarzenia doszło 2 października w jednej z miejscowości w powiecie gryfickim. Sprawca zamknął się w domu i groził bliskim, że wysadzi budynek w powietrze. Było o krok od nieszczęścia, bo mężczyzna odkręcił zawór butli z gazem. Na szczęście w porę pojawiła się policja i udaremniła jego zamiary. 

Decyzją Sądu Rejonowego w Gryficach mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Wyszło na jaw, że sprawca znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją partnerką oraz nad siostrą, której również groził.

– Z tego względu usłyszał on również zarzuty dotyczące popełnienia przestępstwa znęcania i gróźb karalnych – informuje prok. Joanna Biranowska-Sochalska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

(reg)

Fot. arch.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Ciekawe...
2019-10-09 22:42:07
Co One mu takiego robily... ze az postanowil sie znecac !! A moze Wina... lezy gdzies po srodku czyli "fifty-fifty" ?/?
-
2019-10-09 10:49:38
To jakiś wielki kozak, skoro znęcał się nad partnerką i siostrą. Ciekawe, czy będzie równie odważny wobec kolegów z celi.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA