Czwartek 09 lutego 2023r. 
REKLAMA

Centrum Onkologii zapewnia opiekę

Data publikacji: 2020-03-31 15:04
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-31 15:06
Centrum Onkologii zapewnia opiekę
 

Zachodniopomorskie Centrum Onkologii w Szczecinie informuje, ze nadal zapewnia opiekę onkologiczną. Wyznaczone terminy leczenia oraz diagnozowania, szczególnie w ramach karty DILO, są realizowane z zachowaniem ciągłości opieki. W szpitalu wprowadzone zostały jednak obostrzenia. 

Szpital przy ul. Strzałowskiej zwiększa środki ostrożności, do których należy się zastosować. Obowiązuje zakaz odwiedzin hospitalizowanych chorych. Do budynków szpitalnych nie są wpuszczane osoby towarzyszące - poza wyjątkowo szczególnymi przypadkami, o których decyduje personel medyczny. 

Z wizyty w szpitalu powinny zrezygnować osoby, które są w wieloletniej kontroli u onkologa i stan swojego zdrowia mogą sprawdzić po ustabilizowaniu się sytuacji epidemiologicznej. ZCO przyjmuje natomiast pacjentów diagnozowanych w kierunku choroby nowotworowej oraz będących w leczeniu. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy się kontaktować z Centrum Onkologii - wszystkie informacje są na stronie internetowej szpitala

Nadrzędną zasadą dla osób wybierających się do ZCO w Szczecinie powinien być brak występowania w sposób nagły w ciągu ostatnich 24 godzin ostrych objawów infekcji, w tym przynajmniej jednego: gorączka, kaszel, duszności, oraz brak kontaktu z osobą, u której potwierdzono zakażenie SARS-CoV-2.

(ip)

Fot. Mirosław Winconek

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA