Wtorek 16 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Bulwary z nutą Polinezji. Zatańczymy?

Data publikacji: 2019-06-09 09:16
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:42
Bulwary z nutą Polinezji. Zatańczymy?
 

Już w niedzielę (16 czerwca) na szczecińskich bulwarach odbędzie się pierwszy z cyklu bezpłatnych warsztatów tańca polinezyjskiego. Odbywać się będą co niedzielę - na Wyspie Grodzkiej, przy marinie.

Warsztaty są otwarte dla każdego. Niezależnie od wieku, płci i przekonań. Mają być - jak zapewniają organizatorzy - czymś więcej niż tylko kolejną formą ruchu na świeżym powietrzu.

- Proste, ale precyzyjne kroki i wzorce ruchu bywają kluczem do uzyskania właściwego przepływu energii w ciele. Jednak, tańce te są dużo więcej niż tylko ćwiczenia fizyczne. Stanowią formułę do zrozumienia siebie i otoczenia w medytacji ruchowej. Pobudzają różne jakości energii, w zależności od tańca, a też są kluczem do uzyskania magicznego efektu równowagi energetycznej. Według filozofii Maori, jednym z najważniejszych zadań naszego życia jest odnalezienie swojego własnego rytmu zestrojenia ze światem i samym sobą. Po to aby zrealizować własne marzenia i móc się całkowicie spełnić w życiu - przekonują organizatorzy.

Warsztaty polinezyjskiego tańca - co niedzielę - trwać będą w godz. 19-20.

(an)

Fot. Organizator

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA