Poniedziałek 08 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Brutalnie pobił dla telefonu. Trafił do aresztu

Data publikacji: 2019-07-16 15:31
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-26 15:14
Brutalnie pobił dla telefonu. Trafił do aresztu
 

Mężczyzna, który przywłaszczył sobie cudzy telefon i brutalnie pobił jego właściciela najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Do zdarzenia doszło w Radowie Małym (powiat łobeski). 

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Łobzie. Do kradzieży i pobicia doszło 6 lipca na jednej z posesji w Radowie Małym. Sprawca z otwartego samochodu zabrał telefon komórkowy wraz z ładowarką, a kiedy właściciel telefonu zaprotestował, złodziej uderzył go co najmniej dwukrotnie pięścią w twarz. Uderzenie było tak silne, że pokrzywdzony upadł na ziemię. Wtedy sprawca jeszcze co najmniej dwa razy kopnął go w głowę, powodując ciężki uszczerbek na zdrowiu u poszkodowanego. 

– Sprawca został zatrzymany niedługo po zdarzeniu, a następnie na wniosek prokuratora – tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Był on w przeszłości karany sądownie – informuje prok. Joanna Biranowska-Sochalska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Mężczyźnie za kradzież i pobicie grozi od 3 do 15 lat więzienia.

(reg)

Fot. arch.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Marian
2019-07-17 06:47:36
Na stryczek z recydywista. Wyjdzie za 3 lata o ile wogole pujdzie siedziec i potem moze nawet kogos zabije. Usunac smiecia ze spoleczenstwa na dobre!!!!!
j-23
2019-07-17 06:10:53
Zaserwować od razu 15 lat,z tym że nie na wczasach ,tylko przy ciężkiej pracy .Niech poczuję karę na własnej skórze i zapłaci za leczenie i sprawy ze swoich pieniędzy.Szybko by można ukrócić takie wybryki.Następny by się grubo zastanawiał czy warto takie coś zrobić.Dlaczego prawo nie reaguje na takie wydarzenia. Przecież takich występków jest plaga.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA