sobota, 08 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Brutalnie pobił dla telefonu. Trafił do aresztu

Brutalnie pobił dla telefonu. Trafił do aresztu

Brutalnie pobił dla telefonu. Trafił do aresztu
Data publikacji: 2019-07-16 15:31
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-26 15:14
Wywietleń: 1948 402855

Mężczyzna, który przywłaszczył sobie cudzy telefon i brutalnie pobił jego właściciela najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Do zdarzenia doszło w Radowie Małym (powiat łobeski). 

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Łobzie. Do kradzieży i pobicia doszło 6 lipca na jednej z posesji w Radowie Małym. Sprawca z otwartego samochodu zabrał telefon komórkowy wraz z ładowarką, a kiedy właściciel telefonu zaprotestował, złodziej uderzył go co najmniej dwukrotnie pięścią w twarz. Uderzenie było tak silne, że pokrzywdzony upadł na ziemię. Wtedy sprawca jeszcze co najmniej dwa razy kopnął go w głowę, powodując ciężki uszczerbek na zdrowiu u poszkodowanego. 

– Sprawca został zatrzymany niedługo po zdarzeniu, a następnie na wniosek prokuratora – tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Był on w przeszłości karany sądownie – informuje prok. Joanna Biranowska-Sochalska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Mężczyźnie za kradzież i pobicie grozi od 3 do 15 lat więzienia.

(reg)

Fot. arch.

Komentarze

Marian
Na stryczek z recydywista. Wyjdzie za 3 lata o ile wogole pujdzie siedziec i potem moze nawet kogos zabije. Usunac smiecia ze spoleczenstwa na dobre!!!!!
2019-07-17 06:47:36
j-23
Zaserwować od razu 15 lat,z tym że nie na wczasach ,tylko przy ciężkiej pracy .Niech poczuję karę na własnej skórze i zapłaci za leczenie i sprawy ze swoich pieniędzy.Szybko by można ukrócić takie wybryki.Następny by się grubo zastanawiał czy warto takie coś zrobić.Dlaczego prawo nie reaguje na takie wydarzenia. Przecież takich występków jest plaga.
2019-07-17 06:10:53

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
33
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie