poniedziałek, 01 czerwca 2020.
Strona główna > Wiadomości > „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach

„Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach [GALERIA, FILM]

„Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach
Data publikacji: 2019-06-16 16:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:42
Wywietleń: 1825 397305

Ostatni dzień Dni Morza_Sail Szczecin 2019 wcale nie był mniej gorący od poprzednich. Wręcz przeciwnie. Już od rana na Łasztownię waliły tłumy, bo wiele się miało dziać. I działo się.

W południe w cieniu Trasy Zamkowej sześć orkiestr dętych wspólnie wykonało kilka standardowych utworów na "blachy". Od razu wokół zebrała się spora grupa widzów. Przed tłumem tradycyjnie już prym wiedli właściciele smartfonów - starzy i młodzi. Każdy chciał nagrać filmik lub zrobić fotkę. Uwagę szczecinian przyciągała zwłaszcza orkiestra dęta Ochotniczej Straży Pożarnej z Piwnicznej-Zdroju. Powodem były góralskie kapelusze.

Potem orkiestry, które rywalizowały o Puchar Prezydenta Miasta Szczecina, przemaszerowały bulwarem.

 

- Takie pokazy kojarzą mi się ze zlotem wielkich żaglowców, który co kilka lat odbywa się w Szczecinie. Wtedy orkiestry dęte z całej Polski maszerują wraz z żeglarzami do amfiteatru na rozdanie nagród - przypomniał nam pan Kamil, jeden z licznych widzów, który regularnie przychodzi na morskie imprezy.

 

Kto pragnął w tym zgiełku nieco spokoju, mógł się wyciszyć i odwiedzić kiermasz książki na placyku przed Starą Rzeźnią.

Ci, którzy lubią jednak gorące rytmy, wybierali barwną paradę festiwalu samby - jak podkreślają organizatorzy, "Prawdziwy brazylijski karnawał w samym sercu Szczecina". 

Tekst i fot. (kl)

Film: SAA

„Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach

Komentarze

Tańczyłbym
z tą latynoską
2019-06-17 09:17:00
Ciapuła
Ślicznie to wyglądało i pięknie wyszło moje najwyższe uznanie za imprezę, ciekawe czy był tam pan Wit - prywatnie mąż niejakiej pani Wit, panie Wit jak się pan czuje jako sprawca zamknięcia dla szczecinian reprezentacyjnego bulwaru przy Wałach Chrobrego. Wszędzie było wesoło i kolorowo tylko nie na bulwarze zarządzanym przez państwową- pisowską spółkę.
2019-06-17 08:10:24
Ja
Ale powialo poludniem z tej drugiej strony Globu!!! A nasze Szczecinianki to maja co pokazac i DOBRZE, bo niejedna Brazylijka czy Kolumbijka chciala-by Taka byc!!! ( NIE silikonowa). Szczecin ZAWSZE Zaskakiwal Wszystkich, bo mial czym i tym razem tez tak sie stalo. A do tego Piekna Pogoda tez dolaczyla na tych pokazach!!! SUPER IMPREZA.
2019-06-16 22:32:25
o ja cię
fantastyczne widowiska, szkoda, że mnie tam nie było, prawdziwa strata, mój Prezydęt tak dba o rozrywkę na wysokim poziomie (np, ta 60 metrowa karuzela), a ja niewdzięcznik to przegapiłem.
2019-06-16 21:50:09
Pseudokatolik
Krzystek ty pseudokatoliku kłaniający się księżom i rozdający im majątek miasta, co to za wulgarne stroje w niedzielę, gdy chrześcijanie idą do kościołów? Dlaczego bezwstydny bezpartyjny pseudokatoliku zrobiłeś sobie konkurs o puchar prezydenta - jak widać ze zdjęć na najbardziej wulgarny i skąpy strój.
2019-06-16 21:25:29
Antyklecha
A gdzie był Dzięga z kropidłem ??
2019-06-16 19:02:01
:D
Bójta się Boga, takie ekscesy w biały dzień.
2019-06-16 16:20:31

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie