sobota, 19 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach

„Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach [GALERIA, FILM]

„Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach
Data publikacji: 2019-06-16 16:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:42
Wywietleń: 1659 397305

Ostatni dzień Dni Morza_Sail Szczecin 2019 wcale nie był mniej gorący od poprzednich. Wręcz przeciwnie. Już od rana na Łasztownię waliły tłumy, bo wiele się miało dziać. I działo się.

W południe w cieniu Trasy Zamkowej sześć orkiestr dętych wspólnie wykonało kilka standardowych utworów na "blachy". Od razu wokół zebrała się spora grupa widzów. Przed tłumem tradycyjnie już prym wiedli właściciele smartfonów - starzy i młodzi. Każdy chciał nagrać filmik lub zrobić fotkę. Uwagę szczecinian przyciągała zwłaszcza orkiestra dęta Ochotniczej Straży Pożarnej z Piwnicznej-Zdroju. Powodem były góralskie kapelusze.

Potem orkiestry, które rywalizowały o Puchar Prezydenta Miasta Szczecina, przemaszerowały bulwarem.

 

- Takie pokazy kojarzą mi się ze zlotem wielkich żaglowców, który co kilka lat odbywa się w Szczecinie. Wtedy orkiestry dęte z całej Polski maszerują wraz z żeglarzami do amfiteatru na rozdanie nagród - przypomniał nam pan Kamil, jeden z licznych widzów, który regularnie przychodzi na morskie imprezy.

 

Kto pragnął w tym zgiełku nieco spokoju, mógł się wyciszyć i odwiedzić kiermasz książki na placyku przed Starą Rzeźnią.

Ci, którzy lubią jednak gorące rytmy, wybierali barwną paradę festiwalu samby - jak podkreślają organizatorzy, "Prawdziwy brazylijski karnawał w samym sercu Szczecina". 

Tekst i fot. (kl)

Film: SAA

„Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach „Brazylia” i „blachy” przeszły po bulwarach

Komentarze

Tańczyłbym
z tą latynoską
2019-06-17 09:17:00
Ciapuła
Ślicznie to wyglądało i pięknie wyszło moje najwyższe uznanie za imprezę, ciekawe czy był tam pan Wit - prywatnie mąż niejakiej pani Wit, panie Wit jak się pan czuje jako sprawca zamknięcia dla szczecinian reprezentacyjnego bulwaru przy Wałach Chrobrego. Wszędzie było wesoło i kolorowo tylko nie na bulwarze zarządzanym przez państwową- pisowską spółkę.
2019-06-17 08:10:24
Ja
Ale powialo poludniem z tej drugiej strony Globu!!! A nasze Szczecinianki to maja co pokazac i DOBRZE, bo niejedna Brazylijka czy Kolumbijka chciala-by Taka byc!!! ( NIE silikonowa). Szczecin ZAWSZE Zaskakiwal Wszystkich, bo mial czym i tym razem tez tak sie stalo. A do tego Piekna Pogoda tez dolaczyla na tych pokazach!!! SUPER IMPREZA.
2019-06-16 22:32:25
o ja cię
fantastyczne widowiska, szkoda, że mnie tam nie było, prawdziwa strata, mój Prezydęt tak dba o rozrywkę na wysokim poziomie (np, ta 60 metrowa karuzela), a ja niewdzięcznik to przegapiłem.
2019-06-16 21:50:09
Pseudokatolik
Krzystek ty pseudokatoliku kłaniający się księżom i rozdający im majątek miasta, co to za wulgarne stroje w niedzielę, gdy chrześcijanie idą do kościołów? Dlaczego bezwstydny bezpartyjny pseudokatoliku zrobiłeś sobie konkurs o puchar prezydenta - jak widać ze zdjęć na najbardziej wulgarny i skąpy strój.
2019-06-16 21:25:29
Antyklecha
A gdzie był Dzięga z kropidłem ??
2019-06-16 19:02:01
:D
Bójta się Boga, takie ekscesy w biały dzień.
2019-06-16 16:20:31

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Najstarszy szczeciński fast food

Nekrologi

Sonda

Gdzie w Szczecinie powinien stanąć pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie