niedziela, 29 marca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Bomb(ow)a panna

Bomb(ow)a panna [FILM]

Bomb(ow)a panna
Data publikacji: 2016-02-05 13:02
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:53
Wywietleń: 1715 115895

Bomba - obok niej nie można przejść obojętnie. Lgnie do ludzi. Choć zza krat i z numerem - niczym wyrokiem - u szyi: 935/15. Ulubienica wszystkich pracowników i wolontariuszy schroniska. Nie sposób zrozumieć, jak człowiek mógł odrzucić i pozbawić domu tę słodką jak miód psinę.
O duszy i usposobieniu anioła, choć czarna niczym węgiel. Taka jest Bomba - siedmioletnia sunia w typie labradora.
- Mimo okoliczności, w jakich przyszło jej teraz żyć, to pełna radości i pozytywnej energii sunia. Przesympatyczna, wspaniała panna: bombowa! - opowiada Anna, wolontariuszka opiekująca się Bombą w schronisku. - Jest w typie labradora. Świadczy o tym nie tylko jej charakter, ale też wygląd. Aż nadto zdradzający jej zamiłowanie do jedzenia. Jest więc teraz Bomba na diecie, bo powinna parę kilo zgubić.
To niespotykanie spokojna psina. Sama słodycz. Przyjazna, kontaktowa, lgnąca do ludzi. Za to innym zwierzętom nie okazuje najmniejszego zainteresowania.
- Na wybiegu wraca na przywołanie. Dobrze chodzi na smyczy i bardzo lubi spacery. Ma 7 lat. Ktoś, kto ją pokocha i przyjmie do domu, ten z pewnością będzie miał szczęście porównywalne z szóstką w totka - zachwala swą podopieczną Ania.
Kto chciałby Bombę przyjąć do rodziny, jest proszony o kontakt: wolontariuszka Ania 737 450 502, szczecińskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt - tel. +48 91-487-02-81.
* * *
Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗
(an)
Fot. Dorota KOSZ
Film: Dariusz LITKIEWICZ

Bomb(ow)a panna Bomb(ow)a panna

Komentarze

Kropka
Świetny pomysł z prezentacją piesków - gratuluję. Gdyby nie to, że mamy już trójkę nieszczęśników pewnie Bomba znalazłaby dom u nas ;-).
2016-02-05 13:27:01

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 04:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Koronawirus w Szczecinie

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie