wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > BMW na drzewie, TIR w rowie

BMW na drzewie, TIR w rowie

BMW na drzewie, TIR w rowie
Data publikacji: 2016-03-06 17:50
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:56
Wywietleń: 791 122586

Mieli co robić policjanci i strażacy w niedzielne (6 bm.) przedpołudnie. Dwa groźne wypadki drogowe wydarzyły się na drogach krajowych pod Koszalinem. W obu przypadkach obyło się bez ofiar. Powodem była brawura kierujących.

Około g. 8.30 na trasie z Kołobrzegu do Koszalina 65-latek w BMW wyprzedzał samochody w okolicach Mścic. Auto wpadło w poślizg, kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. BMW uderzyło w drzewo. Przybyli ratownicy przy pomocy sprzętu musieli wydobywać mężczyznę z roztrzaskanego wraku. Był jedyną ofiarą zdarzenia. Wyszedł bez szwanku, choć został przetransportowany na obserwację do szpitala. Kierowca był trzeżwy.

Nie minęło wieleczasu, gdy ok. g. 11.30, tym razem w podkoszalińskich Starych Bielicach w rowie wylądował TIR. Kierowca jechał zbyt brawurowo po krajowej "szóstce". Nie opanował pojazdu i wypadł z drogi, bo był nietrzeźwy. Gdy policja poddała go badaniu, to w wydychanym powietrzu stwierdziła ponad 2 promile alkoholu. Z powodu zdarzenia na trasie wystąpiły utrudnienia w ruchu drogowym. TIR był usuwany z rowu. ©℗

(m)

Fot. arch.

Komentarze

Czyżby...
...znów pękła opona?
2016-03-06 21:29:14

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie