Środa, 29 listopada 2023 r. 
-1 szczecin
REKLAMA

BMW na drzewie, TIR w rowie

Data publikacji: 06 marca 2016 r. 17:50
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:46
BMW na drzewie, TIR w rowie
 

Mieli co robić policjanci i strażacy w niedzielne (6 bm.) przedpołudnie. Dwa groźne wypadki drogowe wydarzyły się na drogach krajowych pod Koszalinem. W obu przypadkach obyło się bez ofiar. Powodem była brawura kierujących.

Około g. 8.30 na trasie z Kołobrzegu do Koszalina 65-latek w BMW wyprzedzał samochody w okolicach Mścic. Auto wpadło w poślizg, kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. BMW uderzyło w drzewo. Przybyli ratownicy przy pomocy sprzętu musieli wydobywać mężczyznę z roztrzaskanego wraku. Był jedyną ofiarą zdarzenia. Wyszedł bez szwanku, choć został przetransportowany na obserwację do szpitala. Kierowca był trzeżwy.

Nie minęło wieleczasu, gdy ok. g. 11.30, tym razem w podkoszalińskich Starych Bielicach w rowie wylądował TIR. Kierowca jechał zbyt brawurowo po krajowej "szóstce". Nie opanował pojazdu i wypadł z drogi, bo był nietrzeźwy. Gdy policja poddała go badaniu, to w wydychanym powietrzu stwierdziła ponad 2 promile alkoholu. Z powodu zdarzenia na trasie wystąpiły utrudnienia w ruchu drogowym. TIR był usuwany z rowu. ©℗

(m)

Fot. arch.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Czyżby...
2016-03-06 21:29:14
...znów pękła opona?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA